Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

DYNED Tanıtım Sunumu 75. Yıl İlköğretim Okulu Edremit - BALIKESİR.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "DYNED Tanıtım Sunumu 75. Yıl İlköğretim Okulu Edremit - BALIKESİR."— Sunum transkripti:

1 DYNED Tanıtım Sunumu 75. Yıl İlköğretim Okulu Edremit - BALIKESİR

2 www.edremit75yilio.k12.tr Dyned (Dynamic Education) Nedir?. Dyned, internet üzerinden bilgisayar aracılığı ile etkileşimli ingilizce eğitimi sağlayan ve ücretsiz bir eğitim yazılımıdır.

3 www.edremit75yilio.k12.tr Dyned Kimler Tarafından Üretildi? Merkezi Amerikada bulunan DynEd International Inc. firmasının desteği, Oxford University Press, Longman, Prentice Hall, BBC ve Stanford University gibi eğitim kurumları ile Apple, IBM, SONY, and NEC gibi teknoloji firmalarının katkısı ile alanında uzman eğitimciler, bilgisayar programcıları ve sanatçılardan oluşan yaklaşık 50 kişilik bir takım tarafından tasarlanmıştır.

4 www.edremit75yilio.k12.tr Dyned Nasıl Temin Edilmiştir? DYNED: Dynamic Education Bu yazılım, eğitime %100 Destek kampanyasında Sanko Holding tarafından Milli Eğitim’e bağışlanmıştır.

5 www.edremit75yilio.k12.tr Dyned Nasıl Kullanılır? Dyned yazılımı yüklü olan ve internete bağlı olan herhangi bir bilgisayar üzerinden size ait olan kullanıcı adı ve parolanız ile sistemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

6 www.edremit75yilio.k12.tr Dyned’ i Nasıl Kullanabilirim? Dyned yazılımını evde kullanmak isteyen öğrencilerimiz, görevli öğretmenlerden CD ve kullanıcı bilgileri için başvuruda bulunabilirler. Programın örnek görüntüleri için tıklayınız…

7 www.edremit75yilio.k12.tr DYNED’ in AMACI NEDİR? Giriş Ekranı

8 www.edremit75yilio.k12.tr DYNED’ in AMACI NEDİR? Ünite Seçim Ekranı

9 www.edremit75yilio.k12.tr DYNED’ in AMACI NEDİR? Ünite İçin Uygulamalar

10 www.edremit75yilio.k12.tr DYNED’ in AMACI NEDİR? Kelime Çalışma Ekranı

11 www.edremit75yilio.k12.tr DYNED’ in AMACI NEDİR? İlk Üniteden Bir Bölüm

12 www. edremit75yilio.k12.tr Tüm soru ve istekleriniz için DYNED Sorumlu Öğretmenler; Derya Dinç – İngilizce Öğretmeni Haydar Işıksoy – İngilizce Öğretmeni Erdem Erdoğdu – Bilişim Teknolojileri Öğr.


"DYNED Tanıtım Sunumu 75. Yıl İlköğretim Okulu Edremit - BALIKESİR." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları