Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BARDES PTS www.bardes.com.tr.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BARDES PTS www.bardes.com.tr."— Sunum transkripti:

1 BARDES PTS

2 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
4 KAMERA ÇALIŞTIRMA KAPASETESİYLE 60 KM HIZDA OKUMA VE SN’DE BARİYERE TETİK GÖNDERME KABİLİYETİNE SAHİPTİR.SİSTEMİN BEKLEME VE OKUMA ESNASINDA 60 MB GİBİ ÇOK DÜŞÜK BİR RAM KULLANIM PERFORMANSINA SAHİPTİR .OKUNAN PLAKA BİLGİLERİ SAĞ TARAFTA BULUNAN LİSTEYE DÖKÜLEREK KULLANICIYA GERİ DÖNÜŞ İMKANI SAĞLAR.

3 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
HER KAMERAYA AİT BİR AYARLAR PANELİ MEVCUTTUR.BU KISIMDA GEÇİŞ ESNASINDA PLAKAYA UYGULANCAK İŞLEMLER,KAMERA ÇIKIŞ BİLGİLERİ,GEÇİŞ NOKTASINDA BULUNAN DİĞER DONANIMLARA HABERLEŞME VE GEÇİŞ NOKTASINA AİT KİMLİK BİLGİLERİ YER ALIR. ÖRN: 3 GEÇİŞ NOKTASINDA BULUNAN BARİYERLERE KUMANDA ETMESİNİ İSTEYEBİLİR,DİĞER 1 GEÇİŞ NOKTASINI TRANSİT GEÇİŞ AYIRABİLİRSİNİZ.

4 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
KAMERALARIMIZI TEK TEK EL İLE BAŞLATIP /DURDURABİLİRİZ.VEYA BİR ÖNCEKİ SAYFADA BAHSETTİĞİMİZ AYARLAR KISMINDAN BU BAŞLATMALARI OTOMATİK YAPTIRABİLİRİZ. BU İŞLEM AYARLAR KISMINDA ŞU ŞEKİLDE GÖZÜKÜR

5 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
EKRANDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ GİBİ 1.KAMERADA OKUNAN ARACIN PLAKASI SAĞ TARAFTA BULUNAN LİSTEYE EKLENDİ VE ARACA AİT RESİM EKRANA GÖSTERİLDİ.EKRANDA GÖSTERİLEN RESİM BİR SONRAKİ ARACIN GEÇİŞİNE KADAR EKRANDA KALACAKTIR. EĞER ARAÇ SİSTEMDE TANIMLI İSE SADECE PLAKA OKUNUR VE SİSTEME BAĞLI DONANIMA TETİK GÖNDEREREK ARACIN GEÇİŞİ SAĞLANIR.EĞER ARAÇ TANIMLI ANCAK BİR GÜVENLİK KONTROLÜ DAHA İSTENİRSE TANIMLANMIŞ OLAN PLAKA VE ARACIN ŞOFÖRÜNE AİT KART OKUNARAK GEÇİŞ SAĞLANIR

6 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
DAHA ÖNCE OKUNAN VE LİSTEYE EKLENEN ARAÇALRIN RESİMLERİNİ HERHANGİ BİR PLAKA ÜZERİNE ÇİFT TIKLAYARAK YUKARIDA GÖZÜKTÜĞÜ BİÇİMDE ARACIN RESMİNİ GÖREBİLİRİZ.

7 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ

8 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
GÖRÜNEN FOTORAFTA ÇALIŞAN BİR PLAKA TANIMA SİSTEMİNİN ÖRNEĞİ BULUNMAKTADIR. FOTORAFTA ARACIN YAKLAŞTIĞI GÖRÜLMEKTEDİR

9 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
YAKLAŞAN ARACIN PLAKASINI OKUYAN SİSTEM ARACA AİT BİLGİLERİ KONTROL EDEREK GİRİŞ YETKİSİNİN BULUNUP BULUNMADIĞINI KONTROL EDER.VE VAR OLAN DONANIMI KOMUT EDER.BURADAKI DONANIMIMIZ BARIYERDİR.

10 BARDES PLAKA TANIMA SİSTEMİ
AÇILAN BERİYERİMİZ ARACIN GEÇİŞİNE İZİN VERİR VE BETON ALTINDA BULUNAN LOOP DEDEKTÖR SİSTEMİ ARACIN GEÇİŞİ SONRASI BARİYERİ KAPATIR.


"BARDES PTS www.bardes.com.tr." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları