Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar."— Sunum transkripti:

1

2 Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar.

3 Dünyanın En Büyük Mühendislik Sorunlarını Çözme Dünyanın en büyük mühendislik sorunlarını çözmeye odaklanmamız, yenilikçilik tutkumuzu ateşlemekte ve gelecekteki büyümemizi garanti etmektedir. TaşımaSuEnerjiSavunmaÇevreAltyapıFen BilimleriGıda

4 Parker Hannifin Corporation Parker’ı hareket eden her şeyin üstünde ve çevresinde bulabilirsiniz. Müşterilerimizin üretkenliğini ve kazancını arttırmak üzere, geniş bir global pazar yelpazesi için sıvı ve gazların hareketini ve kontrollü akışını kolaylaştıran üstün mühendislik ürünü bileşenler ve sistemler üretiyoruz. Havacılık ve uzay İklimlendirmeElektromekanik Filtreleme Sıvı ve Gaz KullanımıHidrolik Pnömatik Süreç DenetimiSızdırmazlık ve Koruma

5 Strateji Parker’ın Kazanma Stratejisi, 2001 yılından bu yana şirketin değişimine ve dünya çapındaki operasyonlarının geliştirilmesine katkıda bulunan disiplinli ve tutarlı bir işletme stratejisidir. Stratejimizin temelini ve başarımızın özünü teşvik edilen çalışanlar oluşturur.

6 Tarihçe Büyük şirketimizin geçmişi, yaklaşık 100 yıl süren ilginç bir teknoloji dönüşümünün hikayesidir. 1918 yılında kurulan Parker Appliance Company’nin, Parker Hannifin Corporation'a dönüşmesi bir yenilikçilik mirasını temsil eder. Gelecekteki büyümemizin, Parker’ın mükemmellik ve adil ticaret geleneğine sıkı sıkıya bağlı kalınmasıyla sağlanacağına inanıyoruz.

7 Kültür Temel değerlerimiz: Kazanma Kültürü, Tutkulu İnsanlar, Değer Verilen Müşteriler ve Yakın Liderlik, Parker’ın çalışanlarını dürüstlük ve doğruluk ilkelerine göre davranmaya teşvik etme kültürünü yansıtmaktadır. Yenilikçi düşünmeyi ve sorun çözmeyi desteklemek üzere çalışanlarımızın farklı alışkanlıklarının, bakış açılarının ve yeteneklerinin kullanıldığı kapsamlı bir kültürü desteklemeye kendimizi adadık.

8 Yenilik Ürünlerimizdeki mühendislik dışarıdan görünmeyebilir, ancak çalışmalarımızın sonuçlarını günlük hayatınızın her anında hareket eden hemen her şey üzerinde görürsünüz. Winovation olarak adlandırdığımız süreç ile, Parker, kolektif çabalarımızı, müşterilerimize daha fazla değer sunmamıza yardımcı olan “dünyada ilk ya da pazarda ilk” fırsatları temsil eden ürün ve sistemlerin geliştirilmesine odaklıyor.

9 Sürdürülebilirlik Parker’ın teknolojiye ilişkin uzmanlığı ve süreklilik kapasitesiyle ilgili stratejik düşünceleri hepimiz için daha sürdürülebilir bir gelecek oluştururken; çalışanlarımızın iyi niyeti ve kendilerini kaynakları korumaya adamaları, dünyanın her yerinde evimiz olarak gördüğümüz her toplulukta şirketin pozitif etkisini güçlendirir.

10 Distribütörlerle yapılan işbirliği sayesinde, Parker, 104 ülkede müşterilere hizmet sunar.

11 Global Erişim Parker’ın operasyonları, yaklaşık 140 bölümü ve 300 üretim lokasyonunu destekleyen 60.000 çalışanla birlikte 48 ülkeye uzanmaktadır. Parker’ın global ayak izi, dünya çapında yaklaşık 13.000 lokasyona uzanan benzersiz bir endüstriyel dağıtım ağıyla da desteklenmektedir.

12 İş Etiği ve Dürüstlük Parker’ın itibarı ve başarısı, tüm ilişkilerimizde Parker değerlerini öne çıkaran çalışanlarının her birinin kişisel bağlılığına dayanır. Parker’ın faaliyetlerine; dürüstlük, doğruluk, saygı ve ahlaki davranışlardan ödün verilmemesi ilkeleri yön verir.

13 Parker’da Çalışmak Parker, başarımız için kritik olan kişisel gelişimi ve kariyer tatminine önem verir. Teşvik edilen ve sonuç odaklı bir organizasyonun, farklı altyapı ve bakış açısına sahip yetenekli insanlarıyla başarılı olacağına inanıyoruz.

14 Hep birlikte, yenilikçi teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam edebiliriz.

15 Sürdürülebilir Gelişim Geriye dönüp baktığımızda, tarihimizin hiçbir döneminde bugün olduğu kadar, sürdürülebilir büyümeyi geleceğe aktarmak üzere global ekonomideki iniş ve çıkışlara uyum sağlamış durumda değildik. Net Satış Milyon Dolar

16 Parker Hannifin EMEA Genel Merkezi Etoy, İsviçre Parker Hannifin Asya Pasifik Genel Merkezi Kowloon, Hong Kong Parker Hannifin Latin Amerika Genel Merkezi Sao Jose dos Campos, Brezilya Parker Hannifin Global Genel Merkez Cleveland, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri

17 Parker, hareket ve kontrol teknolojilerinde küresel bir liderdir ve üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar. Parker’s Marka Sözü


"Parker üretkenliği ve verimliliği artırmak için müşterileriyle iş birliği yapar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları