Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KESKİNOĞLU SAĞLIKLI NESİLLERLE MUTLU BİR GELECEĞE.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KESKİNOĞLU SAĞLIKLI NESİLLERLE MUTLU BİR GELECEĞE."— Sunum transkripti:

1 KESKİNOĞLU SAĞLIKLI NESİLLERLE MUTLU BİR GELECEĞE

2 TARİHÇE Keskinoğlu şirketi 1963 yılında minyatür bir tavuk çiftliğiyle yumurta üretimine başladı. 1967 yılında ise el yapımı kuluçka makinesi ile yumurta yönlü civciv üretimine geçti. 10 bin kapasiteli kümeslerle kafeste yumurta tavukçuluğuna 1975 yılında başladı.

3 1990 yılına geldiğimizde saatte 30 ton kapasiteli yem fabrikası kuruldu. Yıllık 30 bin ton üretim yapan Keskinoğlu Piliç İşleme ve Değerlendirme Entegre Tesisleri ise 1997 yılında kuruldu. 2002 yılında Türkiye de ilk ve tek olarak Doğal Besi Özel yumurta üretimi başladı. 2007 senesini %40 lık bir büyüme ile kapattı. 2011 senesine geldiğimizde ise ihracat yaptığı ülke sayısını 75e çıkardı.

4 KURUCU Keskinoğlu şirketi İsmail Keskinoğlu ve oğulları Fevzi ile Mehmet tarafından 1963 yılında kurulmuştur.

5 VİZYONLARI ‘Dünya markası olmak. Çünkü: Müşteri ve tüketici memnuniyetini sağlamayı temel ilke ediniriz. Paylaşımcı ve katılımcı yönetim anlayışını benimseriz. En değerli hazinemiz, üstün kalite ve hizmet inancıyla çalışan, dinamik ve yaratıcı ekibimizdir. Sürekli gelişimi benimser ve değişimi yönetiriz.’ şeklinde ifade etmektedirler.

6 MİSYONLARI Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, takipçilerimiz ve çalışanlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmak ve sürdürmektir. Bu suretle en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak, yaşamlarınızı kolaylaştırmayı ve mutluluğunuzu arttırmayı amaçlıyoruz.

7 KURUM KÜLTÜRÜ Şirketin kurum kültürünü en iyi ebedi başkanları İsmail Keskinoğlu’nun inandıkları ve yaptıkları özetler:

8 Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkalarına yapma Hayatın müddetince doğruluktan ayrılma Geride kalan geçmiştir. Hep ileriye, yeniliğe bak. Fakat ardında kalanları unutma. İnsanları sev ve kenetlen. Çok çalış, ümitsizliğe kapılma. Dürüst ol. Yaptığın işin daha iyisi vardır, yılmadan araştır bulursun.

9 ÜRÜNLER Piliç ürünleri Yumurta ürünleri Zeytinyağ ürünleri Gübre natura Viol grubu Civciv-yarka grubu Sağlık ürünleri Gübre oranica Olarak 8’e ayrılır.

10 SOSYAL SORUMLULUK 1995 yılında İsmail Keskinoğlu İlköğretim Okulu tamamlanarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlandı. 2004 yılında Zeliha Keskinoğlu İlköğretim Okulu tamamlanarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlandı.

11 BASINDA KESKİNOĞLU Capital dergisinin ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları’ konulu araştırma dosyasına 2007 yılında 46.4 milyon dolar ticari marka değeri ile 85. sıradan girdi. 2008 yılında ise 80. sıraya yükseldi. Keskinoğlu şirketler grubu yönetim kurulu üyesi ve pazarlama grup başkanı Keskin Keskinoğlu Enst & Young’ın düzenlediği ‘yılın Girişimcisi’ yarışmasında finale kalan 5 isimden biri oldu.

12 Ekonomist dergisinin hazırladığı Anadolu’nun 250 büyük şirketi’ listesinde 42. sırada yer aldı. İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Raporu’nda 159. sırada yer aldı.

13 RAKİPLERİ BANVİT ŞEKER PİLİÇ CP PİLİÇ TELLİOĞLU YEM

14 İsmail Keskinoğlu İ.Ö.O

15 BÜŞRA AKBAŞ İŞLETME B GRUBU 201120301022


"KESKİNOĞLU SAĞLIKLI NESİLLERLE MUTLU BİR GELECEĞE." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları