Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

GLOBAL MEANING OF INNOVATION IN THREAD ROLLING.  GÖKÇÜOĞLU A.Ş. 1976 yılında Fahrettin - H. İbrahim - U. Zafer GÖKÇÜOĞLU tarafından 55m²'lik bir iş yerinde.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "GLOBAL MEANING OF INNOVATION IN THREAD ROLLING.  GÖKÇÜOĞLU A.Ş. 1976 yılında Fahrettin - H. İbrahim - U. Zafer GÖKÇÜOĞLU tarafından 55m²'lik bir iş yerinde."— Sunum transkripti:

1 GLOBAL MEANING OF INNOVATION IN THREAD ROLLING

2  GÖKÇÜOĞLU A.Ş. 1976 yılında Fahrettin - H. İbrahim - U. Zafer GÖKÇÜOĞLU tarafından 55m²'lik bir iş yerinde kurulmuştur.

3  3500m² kapalı alanda faaliyetine devam etmekte olan firma yurt içinde GÖKÇÜOĞLU, GKC, yurt dışında GOM tescilli markaları ile; Ovalama Makinaları pazarında yerini almıştır.

4  GÖKÇÜOĞLU markası, Ovalama Makinesi ile özdeşleşmiş olup, ülke ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar.

5  Üretiminin %70'lik bölümünü başta Almanya, Kuzey Amerika olmak üzere, Rusya, İran ve diğer Ortadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

6 Yüksek kapasitesi ile her türlü talaşlı imalatı yapabilir. TÜBİTAK AR-GE destekli “ Ege Bölgesi Sanayi Odası AR-GE - Yüksek Yatırım - 30.Yıl" ödüllerine layık görülmüştür.

7  GÖKÇÜOĞLU ISO 9001-2008, CE belgelerine sahiptir.  Gökçüoğlu A.Ş., kaliteli üretimin, kaliteli yaşam için her alanda şart olduğuna inanan bir kuruluştur. Kalitenin var olması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır.

8 Kaliteli üretim, servis ve satış sonrası hizmetlerinde, deneyimli personeli ve sürekli firma içi eğitimleri ile en iyiyi hedeflemektedir. Global rekabette yerini almış olan GÖKÇÜOĞLU, sürekli devam eden AR-GE çalışmaları, yatırımları, etkin ve verimli kalite sistemi ile her konuda gelişimini sürdürmektedir

9 Sürdürülebilir büyüme ve rekabet avantajı sağlamak için stratejik prensiplerde farklılıklar yaratmak, değerlerimizi koruyarak devam ettirmektir.

10  Ödün vermediğimiz kalite ve çevre anlayışımızla sürekli iyileştirmeye odaklanarak, uzun dönemli ilişkilere dayanan iş ortaklarımızın bize olan güvenine sadık kalırken, sektörümüzün gelişmesinde aktif rol oynayarak, ülkemize değer katmaktır.

11 Biz kısaca çok iyi silindirik Ovalama Makinesi üretiyoruz. *2 Röleli Ovalama Makineleri *3 Röleli Ovalama Makineleri * Özel Makineler * Çoklu Delik Makinesi * Boy Tamamlama Makineleri

12 Röleye Gelen Kuvvet3-85 Ton arası Max. Hatve0.5mm- 10mm arası İş ÇapıØ3mm - Ø250mm *Bas Çek *Yürütmeli *Ring röle *PLC ve FU hız kontollü versiyonlar mevcuttur.

13 *Bas Çek *Yürütmeli *Ring röle Röleye Gelen Kuvvet3 to 60 Tons Max Hatve (boru malzemede)1.75mm - 10mm arası Max Hatve (dolu malzemede)1mm - 4mm arası İş ÇapıØ8mm - Ø210mm *PLC ve FU hız kontollü versiyonlar mevcuttur.

14

15

16

17

18

19 Enerji Tasarrufu Dayanıklı Ürün Kaliteli Ürün Malzeme Tasarrufu Tierod,gijon,bijon, rotil parçaları ezme yöntemiyle üretilebilmekte.

20  Diğerleri; bütün yerli rakipleri, kullanılmış makineleri, ve tüm ithal makineleri kapsamaktadır.

21 %20 %40 %60 %80 %100

22 İLETİŞİM Adress:Estim Sanayi Bölgesi Metal İşleri 3. Cadde No:86 Kısıkköy Menderes İzmir / Turkey Tel: 0 (232) 257 69 69 (PBX) Fax: 0 (232) 257 52 54 e-mail: info@gokcuoglu.cominfo@gokcuoglu.com


"GLOBAL MEANING OF INNOVATION IN THREAD ROLLING.  GÖKÇÜOĞLU A.Ş. 1976 yılında Fahrettin - H. İbrahim - U. Zafer GÖKÇÜOĞLU tarafından 55m²'lik bir iş yerinde." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları