Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Tarihçesi; 1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Tarihçesi; 1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin."— Sunum transkripti:

1

2 Tarihçesi; 1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olarak değerlendirilmiştir. Müşterilerine Mayıs 2012 itibariyle, Türkiye’nin 41 şehrinde 66 adet mağazada toplam 40.230 m²’lik satış alanında bilişim teknolojisi, tüketici elektroniği, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sunan Bimeks, Türkiye’nin lider ve öncü markalarından biridir. Özgün hizmet ve perakendecilik konsepti ile mutlu, güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Bimeks, müşteri sadakatinde liderliğini korumaktadır. 2011 yılında Bimeks, verimliliğe odaklı politika ve uygulamalarına özkaynaklarını güçlendirme atılımını da ilave etmiştir. Bimeks’in toplam cirosu 2011 yılında 396 Milyon TL olarak gerçekleşmiş olup; Şirket son 8 yılda satış hacmini yıllık ortalama %40 oranında artırmıştır.

3 Yöneticiler Genel Müdürü; Arif Bayraktar Genel Müdürü; Arif Bayraktar Yönetim Kurulu Başkanı;Murat Akgiray Yönetim Kurulu Başkan Vekili; Muhammet Haluk Sur

4

5

6

7

8 Sosyal Sorumluluk Projesi; Bimeks'ten Engelli Öğrencilere Karne Hediyesi 19/06/08 Bimeks ve Türkiye Beyazay Derneği işbirliği ile 11 Haziran'da gerçekleştirilen organizasyonla Ankara'da bulunan 8 özel eğitim okulunun birincileri bilgisayarla ödüllendirildi.. Bimeks sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek Beyazay Derneği'nin gerçekleştirdiği organizasyona sponsor oldu. Toplumsal duyarlılığa her zaman önem veren Bimeks, sunduğu ödüllerle organizasyona destek verdi. Milli Eğitim Bakanlığında yapılan ödül töreninde Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Muammer Yaşar Özgül desteklerinden dolayı Bimeks Pazarlama Yöneticisi Sinan Yazıcı'ya Beyazay Derneği adına bir plaket verdi. Bimeks'e teşekküründen sonra bilgisayarlar öğrencilere takdim edildi

9 Milli Eğitim Bakanlığında yapılan ödül töreninde Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Muammer Yaşar Özgül desteklerinden dolayı Bimeks Pazarlama Yöneticisi Sinan Yazıcı'ya Beyazay Derneği adına bir plaket verdi. Bimeks'e teşekküründen sonra bilgisayarlar öğrencilere takdim edildi. Yoğun bir eğitim döneminden sonra bilgisayarla ödüllendirilen engelli okul birincileri hediyelerini alırken duygusal anlar yaşattı. Bimeks'in katkılarıyla gerçekleştirilen bu organizasyonun, hem kendileri için hem de diğer engelli çocukların eğitimi için teşvik edici olduğunu söyleyen öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

10 Aldığı Ödüller; Bimeks'e iki ödül birden 11/12/07 HP tarafından her yıl düzenlenen HP Yetkili İş Ortakları Toplantısı, 30 Kasım - 2 Aralık 2007 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi. 2007 HP İş Ortakları Toplantısı'nda Bimeks, HP'yi En İyi Temsil Eden İş Ortağı ve HP Color Laserjet 1600 satışı ile 2007 Ticari Ürün Satışında En Başarılı İş Ortağı olmak üzere iki ayrı ödülün sahibi oldu. 2007 sonuçlarının değerlendirilip, 2008 hedeflerinin konuşulduğu toplantıya, HP Türkiye yöneticilerinin yanı sıra, 400'e yakın iş ortağı katıldı.

11 Hazırlayan: Sümeyye DİM


"Tarihçesi; 1990 yılında Akgiray Ailesi tarafından kurulan Bimeks, 2007 ve 2008 yıllarında CNBC–E Business, Interpro Bilişim 500 tarafından Türkiye’nin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları