Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Tüm mesleki ve teknik Anadolu lisesi 9.sınıflarında hiçbir alan bulunmamaktadır.Yani 9.sınıf tüm meslek liselerinin ortak sınıfıdır. Dolayısıyla.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Tüm mesleki ve teknik Anadolu lisesi 9.sınıflarında hiçbir alan bulunmamaktadır.Yani 9.sınıf tüm meslek liselerinin ortak sınıfıdır. Dolayısıyla."— Sunum transkripti:

1

2

3

4

5 Tüm mesleki ve teknik Anadolu lisesi 9.sınıflarında hiçbir alan bulunmamaktadır.Yani 9.sınıf tüm meslek liselerinin ortak sınıfıdır. Dolayısıyla 9.sınıfta alan dersleri bulunmamaktadır.

6 70.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde alan seçimi 9 uncu, dal seçimi ise 10 uncu sınıfın sonunda yapılmaktadır. Alana yerleştirme puanı, öğrencinin ortaokul sınıflarının yılsonu başarı puanlarının aritmetik ortalamasının %40’ı ile 9 uncu sınıf yılsonu başarı puanının %60’ı toplanarak belirlenir. Yerleştirme işlemi tercih ve puan üstünlüğü dikkate alınarak yapılır. 70.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde alan seçimi 9 uncu, dal seçimi ise 10 uncu sınıfın sonunda yapılmaktadır. Alana yerleştirme puanı, öğrencinin ortaokul sınıflarının yılsonu başarı puanlarının aritmetik ortalamasının %40’ı ile 9 uncu sınıf yılsonu başarı puanının %60’ı toplanarak belirlenir. Yerleştirme işlemi tercih ve puan üstünlüğü dikkate alınarak yapılır.

7

8

9

10

11 Lisans düzeyinde (4 yıllık fakülte) hemşirelik bölümünü bitirdiğiniz zaman bu unvanı alabilirsiniz.

12 Önlisans düzeyindeki sağlık yüksek okullarına sınavsız geçiş hakkı vardır.

13 Sağlık Bakanlığı yeni açılan dallarla ilgili kadro tanımı yaptı. Mevcut durumda bu avantajın devam edeceği söylenebilir. Sağlık Bakanlığı yeni açılan dallarla ilgili kadro tanımı yaptı. Mevcut durumda bu avantajın devam edeceği söylenebilir.

14

15

16

17

18


"Tüm mesleki ve teknik Anadolu lisesi 9.sınıflarında hiçbir alan bulunmamaktadır.Yani 9.sınıf tüm meslek liselerinin ortak sınıfıdır. Dolayısıyla." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları