Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SUNSET GRİLL&BAR 1994 senesinde Ulus Park’ında açılan Sunset Grill&Bar, İstanbul’un lider “fine dining” restoranlarından biridir. Ulus Park’ın içinde yer.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SUNSET GRİLL&BAR 1994 senesinde Ulus Park’ında açılan Sunset Grill&Bar, İstanbul’un lider “fine dining” restoranlarından biridir. Ulus Park’ın içinde yer."— Sunum transkripti:

1 SUNSET GRİLL&BAR 1994 senesinde Ulus Park’ında açılan Sunset Grill&Bar, İstanbul’un lider “fine dining” restoranlarından biridir. Ulus Park’ın içinde yer alan Sunset, Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul Boğaz’ının muhteşem manzarasına sahiptir. Misafirlerine başlangıçta “Kaliforniya Mutfağı” ve şehirdeki en iyi ızgara steak’ler sunan Sunset, yabancı misafirlerinin oluşturduğu talep üzerine 1996 yılında “Türk Mutfağı”ndan farklı lezzetleri menüsüne eklemiştir. 1999 yılında dünyada yükselen Japon Mutfağı’na olan ilgi üzerine İstanbul’da Sushi Bar’ı mutfağına ekleyen ilk restoran olmuştur.

2 SUNSET GRİLL&BAR

3 2006 yılında misafir şef olarak Sunset’e gelen ve stilini “New Japanese Cuisine” olarak tanımlayan dünyaca ünlü şef Hiroki Takemura ile misafirlerimiz “Japon Mutfağı”na ait lezzetler tanışmıştır. 2007 – 2009 yıllarında tekrar misafir şef olarak Sunset’e gelen Takemura, 2010 yılında Sunset’in bünyesine katılmıştır. Şef Takemura’nın menüsü başlangıçlar, ana yemekler ve tatlı olmak üzere sezonsal değişiklikler göstererek ayrı bir menü olarak sunulmaktadır.

4 SUNSET GRİLL&BAR  Sunset Grill&Bar’ın kuruluşundan bu yana değişmeyen tüm ekibi önemli bir görev ve sorumluluk üstlenmiş olduklarının bilinciyle kaliteli bir servis ve lezzetli yemekler sunmak adına istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedirler. Bugün Sunset’in menüsünü Sushi Bar’ın yanı sıra Akdeniz, Türk ve Japon Mutfak’ları oluşturmaktadır

5 SUNSET GRİLL&BAR  1999 senesinden bu yana Chaine des Rotisseurs üyesi olan Sunset Grill&Bar birçok uluslar arası ve yerel ödüllerin sahibidir. Sunset 2002 ve 2009 yıllarında Zagat Survey tarafından yayınlanan “Best Restaurants in Istanbul” içinde yer almaktadır. Sunset 1999 yılında, gastronomi dünyasının “Oscar”larını veren kuruluş olarak kabul edilen James Beard Vakfı tarafından ülkemizi temsil etmek üzere New York’a davet edilen ilk Türk restoranıdır.

6 SUNSET GRİLL&BAR  Sunset Grill&Bar’ın zamansız dekoru ile öğle ve akşam yemeklerinin veya barda yudumlayacağınız kokteyllerin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

7 BİZİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..  SUNSET GRİLL&BAR  İSTANBUL BERKAY SARIOĞLU 133219 İBRAHİM GELMEZ 133206


"SUNSET GRİLL&BAR 1994 senesinde Ulus Park’ında açılan Sunset Grill&Bar, İstanbul’un lider “fine dining” restoranlarından biridir. Ulus Park’ın içinde yer." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları