Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MART AYI OKUL GAZETESİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MART AYI OKUL GAZETESİ."— Sunum transkripti:

1 MART AYI OKUL GAZETESİ

2 2 MART 2009 TARİHİNDE ‘’ KÜÇÜK AFACANLAR ADLI MÜZİKLİ TİYATRO OYUNUNA GİTTİK. OYUNDA GERÇEK BİR PAPAĞANIN OLMASI ÇOK EĞLENCELİYDİ

3 5 MART 2009 TARİHİNDE 5 YAŞ SINIFIMIZDAKİ ATA ‘NIN BABASI DOKTOR SEZAİ BEY BİZİ ZİYARETE GELDİ.
YEŞİLAY HAFTASI OLDUĞU İÇİN BİZE SAĞLIKLI OLMAMIZ İÇİN YAPMAMIZ GEREKENLERİ TEKRARLADI VE BİZLERE MESLEĞİYLE İLGİLİ GÜZEL BİLGİLER VERDİ.

4

5 9 MART 2009 TARİHİNDE 5 YAŞ ÖĞRENCİMİZ ALEYNA’NIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADIK. ALEYNA’YA NİCE MUTLU SENELER DİLİYORUZ

6 10 MART 2009 TARİHİNDE ‘’CÜCELER DEVLERE KARŞI’’ ADLI SİNEMA FİLMİNİ İZLEMEYE GİTTİK. FİLM BOYUNCA ÇOCUKLARIMIZIN İLGİ VE DİKKATİ ÇOK GÜZELDİ.

7 12 MART 2009 TARİHİNDE 5 YAŞ GRUBUMUZ HAVAALANINA GEZİYE GİTTİ
12 MART 2009 TARİHİNDE 5 YAŞ GRUBUMUZ HAVAALANINA GEZİYE GİTTİ. GEZİ BOYUNCA ÇOCUKLARIMIZIN EN ÇOK SÖYLEDİĞİ CÜMLE ‘’ NE ZAMAN UÇACAĞIZ?’’ OLDU. UÇMASALAR DA TÜM UÇAĞI GEZİP BİLGİLER ALDILAR.

8

9 6 YAŞ ÖĞRENCİLERİMİZDEN AZRA’NIN BABASI MESLEĞİNİ TANITMAK İÇİN BİZİ ZİYARETE GELDİ. UÇAK TEKNİSYENİ OLAN ÖMER BEY ÇOCUKLARIMIZA ÇEŞİTLİ BİLGİLER VERDİ. SONRASINDA HER ÇOCUĞUMUZA , BÜYÜK İLGİ GÖREN BİRER UÇAK MAKETİ YAPTIRDI.

10

11 BU AY 5 YAŞ ÖĞRENCİMİZ ATA’NIN KARDEŞİ DOĞDU
BU AY 5 YAŞ ÖĞRENCİMİZ ATA’NIN KARDEŞİ DOĞDU. GÜNEŞ İSİMLİ BEBEĞE MUTLULUK VE SAĞLIK DİLİYORUZ. ARTIK ABİ OLAN ATA’YI DA TEBRİK EDİYORUZ.

12

13 23 MART 2009 TARİHİNDE 6 YAŞ ÖĞRENCİLERİMİZDEN EFEKAN İSİMLİ ÖĞRENCİMİZİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADIK. EFEKAN’A ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLİYORUZ.

14 25 MART 2009 TARİHİNDE ‘’ CIBIL KURT’’ ADLI TİYATRO OYUNUNU İZLEMEK İÇİN ANTALYA DEVLET TİYATROSU SAHNESİNE GİTTİK.

15 5 YAŞ ÖĞRENCİLERİMİZDEN KAAN’IN BABASI ‘’İNŞAAT VE TASARIM GÜVENLİĞİ’’ HAKKINDA BİLGİ VERMEK İÇİN ÇOCUKLARIMIZI ZİYARETE GELDİ.

16 6 YAŞ ÖĞRENCİLERİMİZDEN EMİR’İN BABASI BİZİ ZİYARET ETTİ
6 YAŞ ÖĞRENCİLERİMİZDEN EMİR’İN BABASI BİZİ ZİYARET ETTİ. MESLEĞİ REHBERLİK OLAN EMİN BEY ÇEŞİTLİ YERLER VE BU YERLERİN ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER VERİP RESİMLER GÖSTERDİ.

17

18 5 YAŞ GRUBUMUZ BORA’NIN BABASI ÜNSAL BEY’İN İŞİYLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN TARIM VE PAKETLEME ŞİRKETİNE GEZİYE GİTTİLER. ELLERİNDE KENDİ PAKETLEDİKLERİ BİRER SEPET SEBZE İLE DÖNDÜKLERİNDE ÇOK MUTLU GÖRÜNÜYORLARDI.

19

20 4 YAŞ GRUBUMUZ KENDİ ARALARINDA
KOSTÜM PARTİSİ YAPARAK ÇOK EĞLENDİ. KENDİ KOSTÜMLERİNİ SEÇİP OLMAK İSTEDİKLERİ KARAKTERİ DİLE GETİRDİLER.

21

22 BİR SÜREDİR YAPIMDA OLAN ALT SALONUMUZ; PROJEKSİYON, TEPEGÖZ, DANS, JİMNASTİK GİBİ AMAÇLAR İÇİN DİZAYN EDİLDİ. SALONUMUZU İLK KULLANAN SINIF 4 YAŞ OLDU. VE TEPEGÖZDE HİKAYE ANLATIMINI BURADA İZLEDİLER.

23

24 31 MART GÜNÜ 6 YAŞ ÖĞRENCİMİZ SERRA’NIN DOĞUM GÜNÜ’NÜ KUTLADIK
31 MART GÜNÜ 6 YAŞ ÖĞRENCİMİZ SERRA’NIN DOĞUM GÜNÜ’NÜ KUTLADIK. SERRA’NIN ANNESİ NEŞE HANIM’IN YENİ AÇTIĞI İŞLETMESİNDE KUTLANAN DOĞUM GÜNÜ OLDUKÇA EĞLENCELİ GEÇTİ. SERRA’YA HER YENİ YAŞINDA MUTLULUK DİLİYORUZ.

25

26 3 YAŞ GRUBUMUZ HAVALARIN ISINMASINI BAHÇEDE BİSİKLET PARTİSİ YAPARAK KUTLADI. OKULUMUZUN EN MİNİKLERİ BİSİKLETLERİNİ GETİRİP BİR HAFTA BOYUNCA HER FIRSATTA BAHÇEDEN FAYDALANDILAR. PEDAL ÇEVİRMEYİ BİLMESELER DE ÇOK EĞLENDİLER

27


"MART AYI OKUL GAZETESİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları