Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

90 (212) 424 1637. BAŞARI 2001 yılında Gümrük Müşavirliği firması olarak kurulmuş olan Firmamız çok kısa zamanda kendi sektöründe.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "90 (212) 424 1637. BAŞARI 2001 yılında Gümrük Müşavirliği firması olarak kurulmuş olan Firmamız çok kısa zamanda kendi sektöründe."— Sunum transkripti:

1 90 (212)

2 BAŞARI 2001 yılında Gümrük Müşavirliği firması olarak kurulmuş olan Firmamız çok kısa zamanda kendi sektöründe lider olan firmaların gümrükleme hizmetlerini başarıyla yerine getirmiş, sürekli gelişerek sektörde güçlü referanslar edinmiş ve hedeflerine doğru hızla ilerlemiştir. NES Gümrükleme deneyimli ve yetenekli ekibi ile 2008 yılında hedeflerini büyüterek sağlam adımlarla NES LOGISTICS EOOD firmasını kendi bünyesine eklemiştir. NES Logistics araç tedarik zincirini genişleterek, AB üyesi partnerlerinin yabancı plakalı, üst düzey teknoloji ve haberleşme ağı ile donatılmış, gümrük kapılarında bekleme yapmadan geçiş üstünlüğüne sahip araçları ile sorunsuz yükleme/boşaltma işlemlerini gerçekleştirmiş ve sürekli büyüme göstererek komple ve parsiyel taşımalarda hızlı, güvenilir taşıma yapabilme durumuna gelmiştir. NES Logistics, bilgisayar yazılım programlarını kendi bünyesinde oluşturmuş, teknolojik, kurumsal ve mali alt yapı gelişimini hızla tamamlayarak müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun, hızlı ve güvenilir hizmetler vermeyi amaç edinmiştir. T 90 (212) 424

3 T 90 (212) ZAMAN Taşımacılık sektörünün en iyi kazancı, zamanı planlama ve güven ile sağlanır. Firmamız her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını benimseyerek, hedeflerini gerçekleştirmek için hızlı ve akılcı çözümler üretmiştir. NES Logistics, eğitimli personeli ve modern filosuyla ürünlerin depolanıp, sevkiyatını planlar ve uygun koşullar yaratarak tam zamanında istenilen noktaya ulaştırılmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini esas kabul eden firmamız, müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamış ve işini doğru olarak yapmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

4 90 (212) HİZMETLERİMİZ NES Logistics olarak ; Büyükçekmece’deki 2500 m² alana sahip depomuzda ve Sözleşmeli antrepolarımızda her çeşit ambalajlı ürün ile metal ve maden ürünlerini de içeren çok çeşitli ürünleri güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Depolarımızda yükleme, boşaltma ve elleçleme hizmetleri; stok kontrol ve envanter yönetimi ; paketleme ve kolileme hizmetleri ; palet bozma ve etiketleme hizmetleri gelişmiş depolama sistemleri ve teknolojik alt yapı ile yapılmaktadır. Şirketimiz, müşterilerine antrepo işlemlerinin bütün aşamalarında bilgili, dinamik kadrosuyla komple hizmet vermektedir. Ayrıca Gümrük Müşavirliği Departmanımız ile ; Serbest Dolaşıma Giriş(İthalat) İhracat Rejimi Transit Ticaret Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı Danışmanlığı Dahilinde İşleme-Hariçte İşleme Serbest Bölge Gümrük Verilerinden Muafiyet Hibe Özel Antrepo(Fiktif) Geçici İthalat Gümrük Antrepo Geri Gelen Eşya Tüm Gümrük İşleriniz için hizmet vermekteyiz.

5 90 (212) AVRUPA ALMANYA, BELÇİKA, HOLLANDA, FRANSA, İSPANYA ve YUNANİSTAN olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine komple ihracat-ithalat nakliye hizmeti vermektedir. Servis verdiğimiz her ülkede kendi acentelerimiz ile hızlı bilgi akışı,evrak takibi ve araç çıkışına müteakip günlük düzenli bilgi akışını kusursuz sağlamakta,müşterilerimize zaman kaybı yaşatmamaktadır. Araçlarımızın çoğu yabancı plakalı ve EU kayıtlı olduğundan kapılardaki problemlerden daha az etkilenmekte ve transit süreleri ekspres süreye yakın olmaktadır.

6 90 (212) DOĞU AVRUPA ÜLKELERİ Polonya, CZ ve SK nakliye konusunda sektöründe öncü konumda olan NES LOGISTICS, yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak ilgili ülkelerin tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarımızla parsiyel ve komple karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. Polonya, CZ ve SK destinasyonuna hizmet verdiğimiz araçlarımız müşterilerimizin taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası ile nakliye sigortası kapsamında yapılmaktadır. İHRACAT: Her hafta Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul depomuzdan ya da adreslerinizden Polonya,CZ ve SK destinasyonuna karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Türkiye’nin her yerinden ilgili ülkelerin farklı şehirlerine komple tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz. İTHALAT: Hafta içi her gün Polonya, CZ ve SK’nın her yerinden Türkiye’nin farklı şehirlerine komple ve parsiyel tır yüklemeleriniz için araç organize edebiliriz. Transit süremiz parsiyel servislerimizde de değişmemekte max 4-5 gün olmaktadır.

7 90 (212) SÜREÇ NES Logistics, Ulusal ve uluslararası ölçekte kapıdan kapıya lojistik hizmetleri, Türkiye genelinde yurtiçi taşıma, antrepo, depolama, dağıtım ve stoklama, elleçleme ve gümrükleme hizmetlerine 2001 yılından bu yana konusunda uzman ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermektedir. Merkez ofis ve bağlı olan bütün ofislerimiz ile İnteraktif bağlantılarımız kesintisiz hizmet için mevcuttur. 20 yılı aşkın süredir sektörel deneyime sahip olan NES Logistics, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemekte ve aynı zamanda hizmetin kalitesi ve güvenilirliğinin takibi için sistem alt yapısını sürekli izlenebilir kılmayı hedeflemektedir.

8 90 (212) Merkez CUMHURİYET MAH. GÜRPINAR YOLU CAD. NO:2 KELEŞ PLAZA KAT:6 D: 96 BEYKENT/BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL T: 90/ ( Pbx ) F : 90/ Web : Şube UL “IVAN VAZOV” NO: 21 OFIS 5 RAZGRAD / BULGARIA T: 00/ F: 00/ Depo ÇATALCA YOLU ÜZERİ TAŞTEPE MEVKİİ TEPECİK MAH. NO: 82 BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL T: 90/ ( Pbx ) F : 90/ Şube ATATÜRK CADDESİ NO:398 K:6 D: ALSANCAK / İZMİR T: 90/ Gsm 90/ / Şube CANDAŞ TESİSLERİ 26 NOLU OFİS HALKALI / ISTANBUL T: 90/ F : 90/ Şube ATATÜRK MAHALLESİ SÜLÜN CADDESİ EKİNCİOĞLU İŞ MERKEZİ NO: 6 K : 1/ KÜÇÜKBAKKALKÖY/İSTANBUL (GÜMRÜK GİRİŞ KAPISI KARŞISI) T: 90/ F : 90/ Bize Ulaşın

9 90 (212) Polonya ; gün Çek Cum; gün İtalya ; gün Hollanda ; gün Belçika ; gün Almanya ; gün Fransa ; gün Sırbistan; 3 gün Slovakya; gün Bulgaristan; gün İspanya ; gün Yunanistan; gün Transit Süre

10 90 (212)


"90 (212) 424 1637. BAŞARI 2001 yılında Gümrük Müşavirliği firması olarak kurulmuş olan Firmamız çok kısa zamanda kendi sektöründe." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları