Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HAYVANLAR ALEMİ ÜNİTE ÜRÜN DOSYASI SUNUMU. ÜNİTE ÖZETİ Hayvanlar benzerlik ve farklılıklarına göre sınıflandırılabilir,omurgalı ve omurgasız hayvanlar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HAYVANLAR ALEMİ ÜNİTE ÜRÜN DOSYASI SUNUMU. ÜNİTE ÖZETİ Hayvanlar benzerlik ve farklılıklarına göre sınıflandırılabilir,omurgalı ve omurgasız hayvanlar."— Sunum transkripti:

1 HAYVANLAR ALEMİ ÜNİTE ÜRÜN DOSYASI SUNUMU

2 ÜNİTE ÖZETİ Hayvanlar benzerlik ve farklılıklarına göre sınıflandırılabilir,omurgalı ve omurgasız hayvanlar benzer ve farklı özellikleriyle tanınabilir.

3 ÖĞRETİM PROGRAMI TASARIM SORULARI Temel soru:Doğada bulunan tüm hayvanların adlarını bir liste halinde yazabilir misiniz? Temel soru:Doğada bulunan tüm hayvanların adlarını bir liste halinde yazabilir misiniz? Ünite soruları:Nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için neler yapabiliriz?Bütün hayvanlar korumaya değer mi? Ünite soruları:Nesli tükenmekte olan bir hayvanı kurtarmak için neler yapabiliriz?Bütün hayvanlar korumaya değer mi? İçerik soruları:1.Hayvanları nasıl sınıflandırıyoruz?2. Omurgalı hayvanların sınıflandırılmasını gösteren bir kavram haritası çiziniz.3.Omurgasız hayvanlara 3 örnek veriniz. İçerik soruları:1.Hayvanları nasıl sınıflandırıyoruz?2. Omurgalı hayvanların sınıflandırılmasını gösteren bir kavram haritası çiziniz.3.Omurgasız hayvanlara 3 örnek veriniz.

4 PROJE HEDEFLERİM Benim ve öğrencilerimin başkalarıyla fikir alışverişinde bulunmasını sağlamak. Benim ve öğrencilerimin başkalarıyla fikir alışverişinde bulunmasını sağlamak. Teknolojiyi kullanarak yeni şeyler üretmek. Teknolojiyi kullanarak yeni şeyler üretmek. Bilgiyi yaparak yaşayarak öğrenmek. Bilgiyi yaparak yaşayarak öğrenmek.

5 HAYVANLAR ALEMİ Bu proje ö ğ rencilerim 21. Y ü zyıl Becerileri geli ş tirmesine a ş a ğ ıdaki yollarla yardımcı olacak:.İşbirlikli öğrenme.Akran işbirliğ.Akran işbirliğili.Hayvanlara ilişkin verileri analiz etmek ve ünite sorularını cevaplamaya yönlik sonuçlar çıkarmak

6 Geribildirim istedi ğ im konular Ö ğ rencilerin kendi ö ğ renme s ü re ç leri konusunda daha fazla sorumluluk almalarını sa ğ lamanın yolları Ö ğ rencilerin kendi ö ğ renme s ü re ç leri konusunda daha fazla sorumluluk almalarını sa ğ lamanın yolları


"HAYVANLAR ALEMİ ÜNİTE ÜRÜN DOSYASI SUNUMU. ÜNİTE ÖZETİ Hayvanlar benzerlik ve farklılıklarına göre sınıflandırılabilir,omurgalı ve omurgasız hayvanlar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları