Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

T.C. Sağlık Bakanlığı İL KOORDİNASYON UYGULAMASI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "T.C. Sağlık Bakanlığı İL KOORDİNASYON UYGULAMASI."— Sunum transkripti:

1 T.C. Sağlık Bakanlığı İL KOORDİNASYON UYGULAMASI

2 İl Koordinasyon Uygulaması nedir? Bakanlığımız 3 sayılı ve 4.07.2013 tarihli Genelgesine istinaden illerde yürütülen toplantıların; uzlaşılan ve uzlaşılamayan tutanakların, varsa bu toplantılara ait sorunların kayıt altına alınarak Bakanlığımız merkezine iletilmesini sağlayan ve konunun merkezde de ilgililerle koordinasyonuna imkan veren online uygulamadır. Adresi: http://www.ilkoordinasyon.saglik.gov.tr/http://www.ilkoordinasyon.saglik.gov.tr/

3 İl Koordinasyon Uygulaması Kimler Tarafından Kullanılır? Sistem Yöneticisi: Bakanlığımız tarafından yetkilendirilmiş kişi yada birim. Yönetici: İllerimizde bulunan Bakanlığımıza bağlı kurumların üst düzey yöneticileri. İzleyici: Yöneticiler tarafından belirlenmiş kişiler. Sadece ekranı görüntüleyebilir geribildirimleri takip edebilir.

4 Kullanıcı aksiyonları nelerdir? Sistem Yöneticisi: Tüm toplantıları görebilir, bilgi ve içeriklerine ulaşabilir, talimat girebilir ve İllere yönetici atayabilir. Yönetici: İlde oluşan toplantı bilgilerini girebilir (uzlaşılan, uzlaşılamayan) ve bu toplantılara ait; varsa sorunları girebilir. İzleyici: Yöneticinin atamasıyla oluşturulan toplantıları takip eder ve içeriklerini görebilir başka bir aksiyonu yoktur.

5 Yönetici Ekranı

6 Şehirler ve Kullanıcı Oluşturma Yöneticilerin giriş yapacakları bölümü seçecekleri ekran.

7 Uzlaşılan Tutanak Olaştırma Yöneticilerin uzlaşılan tutanakları oluşturdukları ekran ve bu tutanağa ait dosyanın eklendiği alandır.

8 Uzlaşılamayan Tutanak Oluşturma Yöneticilerin uzlaşılamayan tutanakları oluşturdukları ekran ve bu tutanağa ait dosyanın eklendiği alandır.

9 Soru Oluşturma Yöneticilerin Sorunlara ait bilgileri oluşturdukları ekran ve bu tutanağa ait dosyanın eklendiği alandır.

10 İzleyici

11 İzleyici Ekranı İzleyici rolündeki kullanıcıların tutanak kayıtlarını takip edebildikleri ekran.


"T.C. Sağlık Bakanlığı İL KOORDİNASYON UYGULAMASI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları