Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

7. SINIF KURGU KUŞAĞI ETKİNLİK HAYALLERİMDEKİ DEĞİŞİM VE GELİŞİM HAZIRLAYAN HALİL İBRAHİM TOPBAŞ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "7. SINIF KURGU KUŞAĞI ETKİNLİK HAYALLERİMDEKİ DEĞİŞİM VE GELİŞİM HAZIRLAYAN HALİL İBRAHİM TOPBAŞ."— Sunum transkripti:

1 7. SINIF KURGU KUŞAĞI ETKİNLİK HAYALLERİMDEKİ DEĞİŞİM VE GELİŞİM HAZIRLAYAN HALİL İBRAHİM TOPBAŞ

2 Hayallerim Çizgide Saklı Etkinliğinizi Çıkarınız ve İnceleyiniz

3 Değerlendirirken; ! Görüşlerinizi yazılı olarak hazırlayınız

4 2. Hafta !Hazırladığınız raporu sınıfta sunumunu arkadaşlarınıza yaparak tartışınız. Arkadaşlarınızın belirttiği gözlemleri listeleyerek rapor oluşturunuz.

5 3. Hafta Arkadaşlarınızın tavsiyelerini göz önüne alarak çalışmanızı tekrar düzenleyiniz.

6 Neyi/Neleri değiştirmek, kolaylaştırmak, güzelleştirmek isterdiniz? 4. Hafta

7 Bu amaçlara yönelik hayalleriniz nelerdir? !Düşüncelerinizi ortaya koyarken hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Kendinizi gerçek hayat ile sınırlandırmayınız. Düşüncelerinizi listeleyip hazırlayınız.

8 5. Hafta Listelediğiniz düşüncelerden çözüme kavuşturmak istediğiniz konuyu seçip yazı ve çizim ile ifade ediniz. Listelediğiniz düşüncelerden çözüme kavuşturmak istediğiniz konuyu seçip yazı ve çizim ile ifade ediniz.

9 6. Hafta Hazırlamış olduğunuz çalışmalara ait düşüncelerinizi arkadaşlarınıza açıklayınız ve arkadaşlarınızın düşüncelerini listeleyiniz. Hazırlamış olduğunuz çalışmalara ait düşüncelerinizi arkadaşlarınıza açıklayınız ve arkadaşlarınızın düşüncelerini listeleyiniz.

10 7. Hafta Arkadaşlarınızın önerdiği düşünceleri de göz önüne alarak çalışmanızın son halini yazı ve çizim ile ifade ediniz. Arkadaşlarınızın önerdiği düşünceleri de göz önüne alarak çalışmanızın son halini yazı ve çizim ile ifade ediniz.

11 9. Hafta Yapmış olduğumuz bu etkinlik 8. sınıfta yer alan “Düşüncelerimizi Nasıl Koruyalım?” Etkiliğine temel teşkil edecektir. Yapmış olduğumuz bu etkinlik 8. sınıfta yer alan “Düşüncelerimizi Nasıl Koruyalım?” Etkiliğine temel teşkil edecektir.

12 10. Hafta Öz değerlendirme formu doldurulması ve değerlendirme Öz değerlendirme formu doldurulması ve değerlendirme


"7. SINIF KURGU KUŞAĞI ETKİNLİK HAYALLERİMDEKİ DEĞİŞİM VE GELİŞİM HAZIRLAYAN HALİL İBRAHİM TOPBAŞ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları