Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı"— Sunum transkripti:

1 İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı
BİLİMSEL ARAŞTIRMA TOPLULUĞU Bilal Demir Topluluk Başkanı

2 Topluluğumuzun Amaçları
Üyelerinin bilimsel araştırma, çalışma ve etkinliklere katılmasını sağlayarak bilimsel çalışma yapmalarını sağlamak, Üyelerine tıp etiği bilinci kazandırmak, Yaptığı bilimsel ve sosyal çalışmalarla, İstanbul Medeniyet Üniversitesi’ni ulusal ve uluslararası platformlarda en iyi şekilde temsil etmek ve tanınmasına katkıda bulunmak Üyeler arası bilgi paylaşımı sağlayacak bir ortam hazırlamak

3 Topluluğumuzun Etkinlik Alanları
Öğrencilerin bir arada bulunabilecekleri, bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri bir çalışma ortamı oluşturmak, Öğrencilerin görev alabilecekleri araştırma alanları ve konularını belirlemek, Öğretim elemanlarının da desteğiyle araştırma önerileri geliştirmek, Bünyesinde araştırma projeleri yürütmek ve uygun görülen araştırma projelerine katılmak, Bilimsel amaçlı konferans, panel, seminer ve kurslar düzenlemek, başkalarınca düzenlenen bu tür etkinliklere katılmak, Benzer amaçlar için çalışan diğer özel ve tüzel kişilerle iş birliği yapmak.

4 Yaptığımız Etkinlikler
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 3. Bilim Günlerine Katıldık

5 Danışman hocamız Sayın Yard. Doç. Dr
Danışman hocamız Sayın Yard. Doç. Dr. Aişe Seda Artış’ın katılımıyla ‘Makale Tarama ve Yöntemleri’ konusu üzerine tıp dersliğinde konferans düzenledik.

6 Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hamit OKUR’a çalışmalarımızı anlattık.

7 Anksiyete ve Uyku Düzeninin Tıp Fakültesi öğrencilerinin akademik başarılarına etkisi üzerine çalışma yapıyoruz. Sonuçları Türkiye Fizyoloji Kongresine yetiştirip paylaşmayı düşünüyoruz.

8 Yapacağımız Etkinlikler
Öğretim Yılında İMÜ Tıp Kongresi düzenlemek Üyelerimizi bilimsel çalışmalar konusunda, bilgi vermek ve destek sağlamak Üniversitemizde konularında uzman kişilerin katılımıyla bilgilendirici seminerler düzenlemek

9 DİLEK VE TEMENNİLER Bilimsel Araştırma Topluluğumuzun kurulmasında başta Rektörümüz Prof. Dr. Hamit OKUR olmak üzere çalışmalarımızda bizi destekleyen danışman hocamız Yrd. Doç. Dr. Aişe Seda ARTIŞ’a teşekkür ederiz. İnşallah önümüzdeki senelerde üniversitemiz ve bilim dünyası için faydalı işler yapmak dileğiyle… Saygılarımla arz ederim.


"İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları