Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Gürsoy Yem Gıda Hayvancılık Sanayi tic. Ltd. şti..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Gürsoy Yem Gıda Hayvancılık Sanayi tic. Ltd. şti.."— Sunum transkripti:

1 Gürsoy Yem Gıda Hayvancılık Sanayi tic. Ltd. şti.

2  Gürsoy Yem Gıda ve Hayvancılık Sanayi, bir aile şirketi olarak, TOROS YEM markası ile Türkiye yem sektöründeki faaliyetine 1989 yılında başladı.

3  TANKUT GÜRSOY GÜNKUT GÜRSOY BAYKAL GÜRSOY

4  Türkiye hayvancılık sektöründe güven ve istikrar temelleri üzerinde oluşturduğumuz gelişimimizi devam ettirmek ve üstün kalite anlayışımız ile müşterilerimizle el ele vererek ülkemiz hayvancılığını daha ileri taşımaktır.  Bu doğrultuda firmamız, aile şirketi olmanın avantajlarını, kurumsal anlayış ile birleştirerek hayata geçirmektedir.

5  1993 yılında Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplam 11.000 metrekarelik saha üzerindeki yerine taşındı.

6  Gürsoy Yem 2011 yılı içerisinde gösterdiği başarı ile bir kez daha Türkiye'nin en büyük firmaları arasına girmeyi başardı.

7  2010 yılında İSO ilk 1000 arasına giren firmalar

8  2010 Adana vergi sıralaması (Kurumlar vergisi 12.sıra)

9  Adana'da 2009 yılında ISO ilk 1000'e giren firmalara Cumhurbaşkanı tarafından verilen ödül.

10  Aynı zamanda, üretilen yemlerin gerçek ortamlarda test edilmesini sağlamak amacıyla 2005 yılında 250 sağmal hayvan ile kurulan Toros Yem ARGE Çiftliği bugün 1000 baş hayvan ile süt üretimi yapmaktadır.

11  2008-2009 yılları arasında 30 milyon USD tutarında Türkiye tarihinin en büyük yem ihracatlarından birini gerçekleştirmiştir ve Suriye Devletinin resmi tedarikçisi olmuştur

12

13

14

15

16  İstikrar ve Sürdürülebilirlik İlkesi  Kalitede Liderlik İlkesi  Kazan - Kazan İlkesi  İnsana, Topluma, Çevreye Saygı İlkesi

17

18  Firmanın teknik danışmanları gerçekleştirdikleri saha çalışmalarının yanında ahır koşulları, doğru hayvan besleme ve hayvan bakımı konulu ücretsiz seminerleri ile üreticilerimizi bilgilendirmektedir.

19  Firma yetiştiricileri ve yetiştiricilerinin personeli için bir eğitim alanı sağlamakta, hayvancılık konusunda edindiği bilgi ve yeni uygulamalar üreticilerimize aktarılarak ülkemiz hayvancılığının daha modern ve verimli bir şekilde yapılmasına çalışılmaktadır.

20  Firma farklı branşlarda eğitimine devam eden üniversite öğrencilerine başarıları doğrultusunda burs desteği vermekte, ve öğrencilere staj imkanı sağlamaktadır.

21  Firma konusunda lisanslı is ortağımız ile ambalaj atıklarının toplanması konusunda yaptığı anlaşma doğrultusunda, her yıl sattığı ürünlerin ambalajlarının yarattığı çevre kirliliğine karşılık firma adına plastik atık toplanmaktadır.  Firma ofislerinde kâğıt atık geri dönüşümü uygulanmaktadır.  Yurtiçi kargo ile ortak yaptığı çalışma ile ofisilerinde çıkan plastik atıkları geri dönüşüm için toplamakta ve elde edilen gelir eğitim çalışmalarına aktarılmaktadır.

22

23

24

25

26

27

28  Anıl Şen  Özlem Çalık  Merve Yılmaz


"Gürsoy Yem Gıda Hayvancılık Sanayi tic. Ltd. şti.." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları