Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

UYUM ELEKTRİK SAN ve TİC LTD ŞTİ. KURULUŞTAN GÜNÜMÜZE…  Şirketimizi 1994 yılında Elektrik taahhüt ve malzeme satışı amacıyla kurduk.  2000 yılında tüm.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "UYUM ELEKTRİK SAN ve TİC LTD ŞTİ. KURULUŞTAN GÜNÜMÜZE…  Şirketimizi 1994 yılında Elektrik taahhüt ve malzeme satışı amacıyla kurduk.  2000 yılında tüm."— Sunum transkripti:

1 UYUM ELEKTRİK SAN ve TİC LTD ŞTİ

2 KURULUŞTAN GÜNÜMÜZE…  Şirketimizi 1994 yılında Elektrik taahhüt ve malzeme satışı amacıyla kurduk.  2000 yılında tüm ağırlığımızı satışa vererek Gebze’de lider konuma yükseldik.  2007 yılında 250 m 2 ’lik kapalı alanda yeni Aydınlatma bölümünü açtık.

3  Şirket personelimizin teknik bilgi ve deneyimleri ile dürüst ve ilkeli hizmet anlayışıyla 14 yılda müşterilerimizin güvenini kazandık.

4 Mağazamızda;  Elektrik Şalt,  Otomasyon Malzemeleri,  Her türlü Kablo ve Pano çeşitlerini,  A.G-O.G malzemeleri,  Aydınlatma ürünleri ve Spotları cazip piyasa fiyatları ve ödeme koşulları ile müşterilerimize sunmaktayız. cazip piyasa fiyatları ve ödeme koşulları ile müşterilerimize sunmaktayız.

5  Şirketimiz bugün 750 m 2 kapalı alanda 14 kişilik genç ve dinamik kadrosuyla faaliyet gösteriyor.

6 AYRICALIKLARIMIZ…  Malzeme teslimatlarımızı araçlarımız ile müşteri ambarlarına, doğru bir şekilde teslim ediyoruz.  Çalıştığımız firmaların spesifik malzemelerini stoğumuzda tutarak firma ambar maliyetlerini düşürüyoruz.  Deneyimli teknik personelimiz ile acil durumda sorun çözümü için eşdeğer ürün önerebiliyoruz.

7 AYRICALIKLARIMIZ…  Gece ve hafta sonları doğabilecek malzeme ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.  Stoğumuzda olmayan malzemeleri aciliyete göre en kısa sürede tedarik ediyoruz.

8 Günümüzde teknik destek, bilgi, deneyim ve lojistiğin ön planda olduğu bu sektörde Günümüzde teknik destek, bilgi, deneyim ve lojistiğin ön planda olduğu bu sektörde UYUM ELEKTRİK olarak dürüst, ciddi, disiplinli ve marka olmanın getirdiği sorumlulukla; sizin için sizlerle uzun yıllar var olmayı hedefliyoruz. olarak dürüst, ciddi, disiplinli ve marka olmanın getirdiği sorumlulukla; sizin için sizlerle uzun yıllar var olmayı hedefliyoruz. Saygılarımızla… Saygılarımızla…

9 Bize ulaşmak için… www.uyumelektrik.com.tr Mustafapaşa Mah. İbrahimağa Cad. No:39 Gebze/KOCAELİ 0262 646 31 98 (pbx) 0262 646 24 71 (fax) 0262 646 62 25 0532 296 20 01 (gsm)


"UYUM ELEKTRİK SAN ve TİC LTD ŞTİ. KURULUŞTAN GÜNÜMÜZE…  Şirketimizi 1994 yılında Elektrik taahhüt ve malzeme satışı amacıyla kurduk.  2000 yılında tüm." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları