Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür."— Sunum transkripti:

1

2 Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür.

3 JAVA mimarisi kullanılarak geliştirilmiş bir web uygulamasıdır SaaS (Kiralama) lisanslama seçeği ile; hızlı, kolay edinim, güvenlik ve işletim olanakları arttırılmıştır.

4 Örnek HR-WEB Ekranları 1/4

5 Örnek HR-WEB Ekranları 2/4

6 BAZI REFERANSLARIMIZ

7 45.000 Aktif, Toplamda 155.000 Personel Kaydı.

8 HR-WEB Modül ve Bölümleri

9 HR-WEB & Güvenlik - SSL desteği - Kompleks Şifre Güvenliği - SMS* Güvenliği - Loglama (hangi işlem, ne zaman, kim... ) - E-mail ile uyarı sistemi.

10 HR-WEB & E-Mail Uygulama genelinde birçok e-mail ile kullanıcı, personel ve yöneticileri ile iletişim sağlanır. -Etkili -Kayıt Altında -Maliyetsiz

11 HR-WEB & Dinamik Sorgulama (Raporlama) Kullanıcılar kendi raporlarını dizayn edebilmektedirler - Hazır veri küplerinin kullanımı - Filtreleme (süzme), sıralama, gruplama - Excel kullanımı ile esnekliğin arttırılması - Gerçek zamanlı raporlama ve bilgilendirme - Kurumsal bilgi paylaşımının arttırılması.

12 Örnek HR-WEB Ekranları 3/4

13

14 HR-WEB & Portal (Self Servis) HR-WEB Portal ( self servis ) Modülü İle Şeffaf İK Yönetimi, Aktif Personel, Etkin Yönetici.

15 HR-WEB & Portal (Self Servis) - Personel Kendi Bilgilerini Görüntüleyebilir - Yetki Verilirse Belirli Bilgileri Değiştirebilir - Değerlendirmeler Portal üzerinden yapılır - İş Akışı Formları (workflow) ile Elektronik Form Takibi - Duyuru, Öneri, Anket, Sınav, Rezervasyon İşlemleri - Yönetici İşlemleri...

16 Örnek HR-WEB Ekranları 4/4

17 HR-WEB’in Sunduğu Avantajlar - Son teknoloji özelliklerine sahip bir uygulama (web tabanlı, e-mail, SMS...) - Kolay sahip olunabilir (klasik yada kiralama modeli) - Hızlı kullanıma başlanır, İK süreçlerinde etkinliği arttırır - Tüm İK süreçlerine hakim bir uygulama (özlük,bordro,eğitim,performans...) - Kullanıcı dostu ekranlara sahiptir - Güvenli (yapılan işlemleri kayıt altına alma, e-mail güvenliği...) - Farklı sektörlerde deneyim ve güçlü referanslar...

18 TEŞEKKÜRLER www.hr-web.com.tr hrweb@bimsa.com.tr


"Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları