Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini tercih etmek için 5 NEDEN !.. Perakendeciler için.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini tercih etmek için 5 NEDEN !.. Perakendeciler için."— Sunum transkripti:

1 Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini tercih etmek için 5 NEDEN !.. Perakendeciler için

2 •Bayilikler ve Mağazalar İçin 5 NEDEN !.. 1.Güvenilirlik 2.Yönetilebilirlik 3.İçerik ve Kapsam 4.Kolay Kullanım 5.Uyarlanabilirlik

3 1.Güvenilirlik !.. MS SQL Database ve Transaction kayıt sistemi ile dünyanın en gelişmiş güvenlik standartları ile çalışırsınız.

4 2.Yönetilebilirlik !.. Patron Modülü ile tüm işlemleri ve personelinizi takip eder, Yönetici Sistemi ve Gelişmiş benzersiz yetkilendirme sistemi ile mağazanızı kolayca yönetirsiniz.

5 3.İçerik ve Kapsam !.. Satış Dağıtım Modülü, Satın Alma Modülü, Finans Modülü, Stok Modülü, Güvenlik ve Yetkilendirme Modülü, Online Banka Entegrasyonu Modülü, CRM ve GSM SMS Modülü, Şube Merkez Entegrasyonu Modülü, Zincir Ana Merkez Entegrasyonu, B2C Bayi Sanal Plaza Entegrasyonu, E-site Bayi Sanal Plaza Entegrasyonu, Patron Modülü, Yönetici Sistemi gibi benzersiz özel içeriği ile tüm ihtiyaçlarınıza uygun tam entegre çözümlere sahip olursunuz.

6 4.Kolay Kullanım !.. Özel menü sistemi, tek ekranlı yapı, faresiz ve F tuşları ile çalışabilme özellikleri ile siz ve personeliniz işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz.

7 5.Uyarlanabilirlik !.. Tasarlanabilir liste ekranları, tasarlanabilir işlem sahaları, matbu form ve rapor hazırlama modülleri, tanımlı yetkilendirme ve menü sistemi, kullanıcı seviyesine göre tanımlı çalışma sistemi ile sisteminiz sizin isteklerinize göre ve size özel çalışacak.

8 •Bayilikler ve Mağazalar İçin 5 NEDEN !.. 1.Güvenilirlik : Dünyanın en gelişmiş güvenlik standartları ile çalışırsınız. 2.Yönetilebilirlik : Mağazanızı kolayca yönetirsiniz. 3.İçerik ve Kapsam : Tüm ihtiyaçlarınıza uygun tam entegre çözümlere sahip olursunuz. 4.Kolay Kullanım : Siz ve personeliniz işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. 5.Uyarlanabilirlik : Sisteminiz sizin isteklerinize göre ve size özel çalışacak.

9

10 DİKKAT !.. Fet Yazılım’dan detaylı tanıtım, DEMO ve projenize özel fiyat teklifi almadan kesinlikle karar vermeyiniz. satis@fet.com.tr Fet Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti. Meliha Avni Sözen Cad. No:22 D:A-B Mecidiyeköy - İstanbul - Türkiye Tel: (212) 347 24 40 Pbx / Faks (212) 266 42 35 fet@fet.com.tr - http://www.fet.com.tr fet@fet.com.tr


"Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini tercih etmek için 5 NEDEN !.. Perakendeciler için." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları