Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür."— Sunum transkripti:

1

2 Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür.

3 JAVA mimarisi kullanılarak geliştirilmiş bir web uygulamasıdır SaaS (Kiralama) lisanslama seçeği ile; hızlı, kolay edinim, güvenlik ve işletim olanakları arttırılmıştır.

4

5 BAZI REFERANSLARIMIZ

6 42.000 Aktif, Toplamda 154.000 Personel Kaydı.

7 HR-WEB Modül ve Bölümleri

8 Örnek HR-WEB Ekranları 1/4

9 Örnek HR-WEB Ekranları 2/4

10 Örnek HR-WEB Ekranları 3/4

11 Örnek HR-WEB Ekranları 4/4

12

13 HR-WEB & Güvenlik - SSL desteği - Kompleks Şifre Güvenliği - SMS* Güvenliği - Loglama (hangi işlem, ne zaman, kim... ) - E-mail ile uyarı sistemi.

14 HR-WEB & E-Mail Uygulama genelinde birçok e-mail ile kullanıcı, personel ve yöneticileri ile iletişim sağlanır. -Etkili -Kayıt Altında -Maliyetsiz

15 HR-WEB & Dinamik Sorgulama (Raporlama) Kullanıcılar kendi raporlarını dizayn edebilmektedirler - Hazır veri küplerinin kullanımı - Filtreleme (süzme), sıralama, gruplama - Excel kullanımı ile esnekliğin arttırılması - Gerçek zamanlı raporlama ve bilgilendirme - Kurumsal bilgi paylaşımının arttırılması.

16 HR-WEB & Portal (Self Servis) HR-WEB Portal ( self servis ) Modülü İle Şeffaf İK Yönetimi, Aktif Personel, Etkin Yönetici.

17 HR-WEB & Portal (Self Servis) - Personel Kendi Bilgilerini Görüntüleyebilir - Yetki Verilirse Belirli Bilgileri Değiştirebilir - Değerlendirmeler Portal üzerinden yapılır - İş Akışı Formları (workflow) ile Elektronik Form Takibi - Duyuru, Öneri, Anket, Sınav, Rezervasyon İşlemleri - Yönetici İşlemleri...

18 HR-WEB’in Sunduğu Avantajlar - Kolay Sahip Olma ( Klasik veya Kiralama Modeli ) - Web Tabanlı ( İnternet / İntranet ) - Etkili Güvenlik - Tüm İK Süreçlerine Hakim Bir Uygulama - Hızlı Kullanıma Başlama, İK Süreçlerinde Etkinliği Arttırma - Kullanıcı Dostu - E-mail’ler ve Portal ile Personele Daha Fazla Ulaşmak -...

19 TEŞEKKÜRLER www.hr-web.com.tr hrweb@bimsa.com.tr


"Bimsa’nın 35 seneyi aşan tecrübelerini, günümüz son teknolojisi olan WEB ile birleştiren, web tabanlı ‘İnsan Kaynakları ve Bordro’ çözümüdür." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları