Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 BAŞAK SİGORTA A.Ş. A.Ş.  MÜDÜRLÜĞÜNE. EKİP7 OTOMOTİV A.Ş. KAPORTA – BOYA – ONARIM SERVİSİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " BAŞAK SİGORTA A.Ş. A.Ş.  MÜDÜRLÜĞÜNE. EKİP7 OTOMOTİV A.Ş. KAPORTA – BOYA – ONARIM SERVİSİ."— Sunum transkripti:

1  BAŞAK SİGORTA A.Ş. A.Ş.  MÜDÜRLÜĞÜNE

2 EKİP7 OTOMOTİV A.Ş. KAPORTA – BOYA – ONARIM SERVİSİ

3 EKİP7 OTOMOTİV A.Ş.

4 BOYAHANE BÖLÜMÜ

5 KAPORTA BÖLÜMÜ

6 MEKANİK VE ELEKTRİK BÖLÜMÜ  EKİP7 FOTOLAR\DSCN0446.JPG EKİP7 FOTOLAR\DSCN0446.JPG

7 KADRO HAKKINDA BİLGİLER  Servis Yönetimi ve Ekip’i hakkında bilgiler :  Lokman İYİLİKÇİ : Servis departmanı yönetiminden sorumlu ve yönetim kurulu başkan yardımcısı dır. Lokman bey yurt dışı Mesleki eğitimi ve on yılık Mercedes-Benz yetkili servisinde yönetiminde bulunmuş ve çeşitli eğitim programlarını almış bulunmaktadır.  Yılmaz ILHAN : Muhasebe ve Mali işlerinden sorumlu ve ayrıca yönetim kurulu başkanı dır. Ziraat Bankasından emekli olup ve daha sonra on iki yıllık yetkili Ford ve Honda servisinde muhasebe-finansman sorumlusu olarak görevde bulunmuştur.  Yanı sıra Mercedes bünyesinden Araç kabul sorumlusu Sn. Hasan Hüseyin IŞIKLI’nın kadro’da bulunması sertifikalı müşteri danışmanı ve müşteri memnuniyeti eğitimleri almış bulunmaktadır.Aynı bünyeden kaporta sorumlusu Sn. Mustafa AKYOL ve boya sorumlusu Sn. Arif TOKAT bulunmaktadır.Kadromuzun çeşitli eğitimlerden geçmiş olması ve aynı zaman alt kadrolarımızın da gerekli eğitim ve belli bir eğitim seviyesinde olmasına özen göstermekteyiz.Servisimizde her türlü elemanımız mevcuttur( oto coifeur – elektrikçi – mekaniker vs.)

8 EKİPMAN HAKKINDA BİLGİ  Servisimizdeki Ekipmanlar : - Boya Kabinimiz 7 metre boyunda olmaktadır ve çift tekerlekli minibüslere dahil alabilmektedir. - Boyahanede son teknoloji kullanılarak ( IRT ISITICI – TELESCH ZIMPARA vs.) gibi ürünlerle donatılmıştır. - Kaporta bölümünde BLAKHAWK çektirme düzeni bulunmaktadır aynı zaman SPOTER kaynak sistemleri mevcuttur - Doğa’ya ve çevreye vermiş olduğumuz önemden dolayı Klima cihazımızın vakum sistemli olması sayesinde doğaya zarar vermemektedir. - Araçlarımızın son teknoloji üzerine çalışması ve arıza hafızalarına okuya bilmek için Würth’ün son ürünü WOW sistemi mevcuttur. - Tüm servis ekipmanlarımız son model araçlara hitap edebilecek şekilde donatılmıştır. - Tüm elektrik ve elektronik tamiratları yapılabilmektedir.


" BAŞAK SİGORTA A.Ş. A.Ş.  MÜDÜRLÜĞÜNE. EKİP7 OTOMOTİV A.Ş. KAPORTA – BOYA – ONARIM SERVİSİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları