Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

RKY OTOMOTİV - BURSA TURBO Her türlü araç ve makineye ait turboların tamir ve satışı konusunda 50 yıllık tecrübesi ile Bursa ili ve civarında hizmet vermektedir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "RKY OTOMOTİV - BURSA TURBO Her türlü araç ve makineye ait turboların tamir ve satışı konusunda 50 yıllık tecrübesi ile Bursa ili ve civarında hizmet vermektedir."— Sunum transkripti:

1 RKY OTOMOTİV - BURSA TURBO Her türlü araç ve makineye ait turboların tamir ve satışı konusunda 50 yıllık tecrübesi ile Bursa ili ve civarında hizmet vermektedir. Ayrıca servisimizde turbo söküp-takma,yağ ve filtre değişimi ve danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır. RKY OTOMOTİV - BURSA TURBO Her türlü araç ve makineye ait turboların tamir ve satışı konusunda 50 yıllık tecrübesi ile Bursa ili ve civarında hizmet vermektedir. Ayrıca servisimizde turbo söküp-takma,yağ ve filtre değişimi ve danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır.

2

3 FİRMAMIZIN KURUCUSU VE USTAMIZ SN. RECEP KALINYAPRAK

4 RKY OTOMOTİV –BURSA TURBO nun temelleri kurucumuz Recep Kalınyaprak tarafından 1977 senesinde atılmış olup, Chrysler Yetkili Servisi olarak 25 yıl Bursa ili ve civarına hizmet verilmiştir. Muazzam teknik donanım ve motor bilgimiz ile, 2002 yılında Bursa Beşevler Küçük Sanayi Sitesinde turbo tamir ve satış konusunda faaliyete başladık ve her türlü araca ait turbolar için uzman mühendis ve teknik ekip kadromuz ile tam kapsamlı olarak hizmet vermekteyiz. 2010 model Mk3 Turbo Ses Balans makinemiz ile turboda oluşan ses balansı giderilmekte olup, varsa yağ kaçakları da tespit edilmektedir. Ayrıca, turbo söküp – takma, yağ ve filtre değişimi ile intercooler temizliği de hizmetlerimiz arasındadır.Bursa ili içerisinde gezici servis aracımız ile de hizmet vermekteyiz.

5 TURBO SÖKME – TAKMA ALANI

6

7 ATÖLYEDEN GÖRÜNÜM MK3 BALANS MAKİNEMİZ

8

9 DEPODANGÖRÜNÜM

10 TOPLANTI SALONUMUZ İDARİ OFİSİMİZ

11

12


"RKY OTOMOTİV - BURSA TURBO Her türlü araç ve makineye ait turboların tamir ve satışı konusunda 50 yıllık tecrübesi ile Bursa ili ve civarında hizmet vermektedir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları