Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

FORKLİFT KİRALAMA & OPERATÖR TEMİNİ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "FORKLİFT KİRALAMA & OPERATÖR TEMİNİ"— Sunum transkripti:

1 FORKLİFT KİRALAMA & OPERATÖR TEMİNİ

2 UNIVERSAL HANDLERS KİMDİR
71 yıllık tecrübesiyle bir STFA HOLDİNG kuruluşu Forklift kiralama operasyonuna 2003 yılı itibariyle kurumsal bakış Alternatif markalarla forklift kiralayabilme imkanı Operatörlü / operatörsüz istenilen süreli kiralama hizmeti Tam servis mantığı ile çalışma Yedek makina ve teknisyen bulundurma Esnek sayıda forklift kiralama STFA HOLDİNG bünyesinde 2003 yılında faaliyetlerine başlayan Universal Handlers, forklift kiralama sektörüne getirdiği kurumsal bakış açısı ile, profesyonel çözümler ve sorunsuz hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

3 HİZMETLERİMİZ Forklift, Ataşman ve Depo İçi Ekipman Kiralama
Dizel - LPG - Akülü Forkliftler Kabinli - Kabinsiz Ataşmanlı - Ataşmansız Havalı - Dolgu - İz Bırakmaz Lastikli Yaya Kumandalı İstif Araçları - Sipariş Toplayıcılar Akülü İstifleyici ve Transpaletler Reachtruck ve Dar Koridor İstifleyicileri (Turret Truck) Operatör Kiralama Forkliftle birlikle operatör kiralama

4 PRENSİPLERİMİZ Kiralama operasyonuna kullanılmamış makinalar ile başlamak, 20 adedi geçen operasyonlarda yedek makina ve sürekli teknisyen bulundurmak, Operatörlerin ve teknisyenlerin müşterinin standartlarına uymasını sağlamak, Operatör ve teknisyenlerin eğitim eksiklerini gidermek, Sürekli hizmeti denetlemek ve raporlamak, Kurumsal hizmet vermek, “Sorunsuz Hizmet” prensibini operasyonun her alanında uygulamak, Müşteri memnuniyetini ilke edinmek, Sektörde konusunda ilk sırada bulunmak ve yeniliklere açık olmak.

5 NEDEN FORKLİFT KİRALAMA
Sözleşme başında belirlenen kira ücretleri ile yıllık bütçeniz ilk günden belli olur. Periyodik servis, bakım onarım masrafları olmaz. İhtiyaç, minimum sayıda forklift çalışması ile sağlanır. Ortak yapılacak fizibilite sonucu, uygun ve doğru makina parkı oluşturulur. Kapasiteye göre forklift sayısı %10 oranında arttırılır veya azaltılır. Aylık Tahmil Tahliye Faturaları sayesinde gider hesabında maliyet oluşur. Vergi avantajı yaratır. Zamandan, çalışan sayısından dolayısıyla maliyetten tasarruf sağlanır. İşi uzmanına yaptırmanız, profesyonel ve nitelikli hizmet sağlar, Acil ihtiyaçlar için anında yedek forklift temin edilir. Makina kırılma sigortası gibi önemli bir avantaja sahip olunur. Sözleşme sonunda forklift filosu yenilenir. Ana işe konsantrasyon ve direk kazanç sağlanır.

6 NEDEN OPERATÖR KİRALAMA
Müşterinin kendi personeli olmadığı için, operatörlerin kontrol ve denetimleri için daha az zaman harcanır. Uzmanı tarafından yapılan işler sayesinde, profesyonel ve nitelikli hizmet sağlanır. İstihdam ile ilgili yasal giderler ve ekstra iş yükü ortadan kalkar. Hem forklift, hem de operatör için tek fatura, tek rakam ve tek bütçe söz konusu olacağı için müşterinin karmaşık maliyet hesapları ile uğraşmasına gerek kalmaz. Kiralama operasyonuna ilişkin hazırlanan düzenli raporlar, müşterinin kontrol ve takibini kolaylaştırır. Belirlenen bir yetkili üzerinden tüm sorunlar giderilir, planlanan süreçler takip edilir.

7 NEDEN UNIVERSAL HANDLERS
Türkiye’mizin tecrübeli ve saygın bir markasıyız, Güveniliriz, Sektörün öncüsüyüz, yenilikleri takip eder ve uygularız, Müşteri odaklı çalışırız, Kurumsal bir yapıya sahibiz. Müşterilerimize ciddi, sorumluluk sahibi bir kurumla işbirliği yapmanın konforunu yaşatırız, Yasa ve mevzuatlara uygun çalışır ve yükümlülükleri yerine getiririz, İyi hizmetin, iyi eğitilmiş personel ile sunulabileceğine inanırız. Hizmet aksaklıklarımızı müşterilerimizden önce fark eder, hızla çözümler ve sonucu raporlarız, Operasyonel yönetimde esnek davranırız, Kendisine sunulan hizmetle en modern teknoloji ve teçhizata sahip olur ve yeni gelişmeleri sektörle birlikte takip ederiz, Periyodik kontrol ve denetimler ile sistemi sürekli takip altına alırız.

8 NEDEN UNIVERSAL HANDLERS
Bugün itibariyle; 6 Bölge’de, 50 farklı firmaya, 125 farklı lokasyonda hizmet vermekteyiz. Depo ve fabrikalarda; 9 farklı markada, 1323 ekipmanımız faaliyet göstermekte, ayrıca 387 forklift operatörümüz aktif olarak çalışmaktadır. 100 teknik personel, 40 ticari ve binek araç ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Arıza, kırılma vb. durumlar için 71 adet yedek makinamız bulunmaktadır. İstanbul, İzmir ve Bursa’da Servis – Bakım tesislerimiz mevcuttur.

9 NASIL ÇALIŞIRIZ Operasyon Öncesi Operasyon Sonrası
Checklist (Mevcut Operatör Sisteminin ve Forkliftlerin İncelenmesi) Fizibilite raporu Mevcut depolama sistemi (raf aralıkları , maksimum yükseklikler) Taşıma kapasitelerine uygun makina ve ekipman tespiti Operatörlerin çalışma sistematiği, vardiyalar Eğitim eksiklikleri v.b. tespitler Risk analizi Mevcut tesisin zemini, Çalışma saatleri Kullanılan yakıt İş güvenliği ve işçi sağlığı koşulları analizi İhtiyaç duyulacak materyallerin tespiti v.b Operasyon Sonrası Proje de Master kişi ile oryantasyon çalışması ve proje bilgi aktarımı Universal Handlers dokümantasyonlarının projeye verilmesi (talimatlar – prosedürler – genel dokümanlar) Raporlama ile ilgili hazırlıklar Eğitim hizmeti, operatörlerin çalışma sisteminin yürürlüğe konulması, time table Makina sayısı büyüdükçe uygun görülen alanda servis bölgesi yaratmak Dosyalama, denetim, takibin standardizasyonu Sürekli teknisyen ve şef bulundurmak, sürekli eğitim Faturalama

10 EĞİTİM Forklift Operatörleri:
Forkliftin yapısı, özellikleri, kabiliyet ve sınırlamaları, Forkliftin emniyetli konumda tutulması ve emniyetli kullanımı, Forkliftin özelliklerinden maksimum verim elde edilmesi, Yük kaldırma teknikleri ve operatör bakımları konularında eğitime tabi tutulur. Ayrıca; forklift operatörlerinin ve teknisyenlerin işe alımlarından sonra görev yapacağı projede İşverenle ortaklaşa olarak; İşe Alıştırma, İSİG Genel Bilinçlendirme, ISO Çevre Eğitimleri verilir.

11 REFERANSLAR FORKLİFT OPERATÖR MİGROS 5M MAĞAZA VE DEPOLAR
ARÇELİK FABRİKA / DEPO KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ A.Ş. TOFAŞ FORD OTOSAN GÖLCÜK / İNÖNÜ FABRİKA TÜRK TRAKTÖR ARÇELİK LG TANSAŞ TÜPRAŞ LINDE GAZ SANAYİ A.Ş. RMK MARİNE TAT KONSERVE MARET FORKLİFT 185 171 131 118 47 44 27 14 6 5 3 1 OPERATÖR 197 - 12

12 REFERANSLAR FORKLİFT OPERATÖR VESTEL BEYAZ EŞYA SAN. ve TİC. A.Ş.
SASA FABRİKA VE DEPOLAR ECZACIBAŞI VİTRA PHILIP MORRIS SABANCI SİGARA CMS JANT VE MAKİNA SANAYİ A.Ş. KOROZO AMBALAJ SAN. ve TİC. A.Ş. LATEK LOJİSTİK NESTLE – ERİKLİ SU AKTOPS TEKSTİL TURKCELL TRAKYA DÖKÜM BOSSA FABRİKA TAMSA SERAMİK FARMA LOJİSTİK SUBOR – SUBORGAP BORU PULCRA CHEMICALS SAF PLASTİK AKSU İPLİK FUL LOJİSTİK SERVİS AK-AL TEKSTİL SAN. A.Ş. GEMSAN SÖKTAŞ TEKSTİL PRO GIDA UMUR BASIM NURTEKS HALI TEKNOSA FORKLİFT 141 62 41 36 30 29 19 17 15 14 11 10 8 6 5 4 3 2 1 OPERATÖR 141 - 37

13 TEŞEKKÜR EDERİZ…


"FORKLİFT KİRALAMA & OPERATÖR TEMİNİ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları