Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Marine Logistics Prezentasyon 2013

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Marine Logistics Prezentasyon 2013"— Sunum transkripti:

1 Marine Logistics Prezentasyon 2013

2 Misyon& Vizyon; Müşteri odaklı taşımacılık çözümlerini ; hızlı ve kaliteli, gelişmiş teknolojik sistemler, eğitimli işgücü ile dünya standartlarında sunarak, uluslararası arenada her zaman müşterilerini geleceğe götüren en doğru adres olmak. Çevre ve Doğa için; Marine Logistics, faaliyet süreçlerinde çevreye ve doğaya duyarlı hareket ederek; kullandığı araç teknolojileri, çalışanlarının bilinçlenmesi ve yasal mevzuatlar konusunda son derece dikkatli davranmaktadır.Gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için her daim çaba göstermektedir.

3 Değerlerimiz; Ekip çalışmasına bağlı,
Organizasyon yapısında etkin iletişim ağı olan, Sürekli değişim ve gelişimle çalışan, Çevreye karşı duyarlı ve saygılı, Müşteri memnuniyetini birincil öncelikte tutan, Deneyim ve birikimlerini; mevcut süreç ve sistemleri iyileştirmek için kullanarak ilerlemektedir.

4 Kalite Yönetimi; Marine Logistics ISO 9001 kalite yönetim belgesiyle; sistem faaliyetleri, gerekleri ve prosedürlerini yerine getirerek belgelendirilmiştir. Sahip olduğu yüksek kalite anlayışı içersinde; müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak, kadrosunu sürekli eğitip-motive ederek, dinamik yönetim yapısı ve ileri sorumluluk bilinciyle operasyonel süreçte beklentilerin ötesinde hizmet sunmaktadır.

5 Lojistik Hizmetlerimiz
Marine Logistics’ in sizlere sunduğu geniş servis yelpazesinden faydalanarak ‘Rotanızı Bizimle Belirleyin’. Karayolu Taşımacılığı Proje Taşımacılığı Denizyolu Taşımacılığı Fuar Taşımacılığı Havayolu Taşımacılığı Depolama Hizmetleri Demiryolu Taşımacılığı

6 Karayolu Taşımacılığı
Bilgisayar destekli filo yönetim sistemiyle uydu üzerinden araç takibi yaparak ;tır filosundaki çevre dostu modern ,alternatif modellerdeki treyler seçimleri,tüm araçlarındaki yanıcı tesisat sistemi ile karayolu taşımacılığında rakiplerinden farklı çözümler üreterek müşterilerine rekabet avantajı sağlamaktadır. Ayrıca dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar dahilinde , Marine Logistics ithalat ve ihracat alanında hızlı ve güvenilir kara taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

7 Karayolu Taşımacılığı
Tüm servislerde olduğu üzere karayolu taşımacılığında da iddialı olan Marine Logistics, operasyonel uzmanlık bölgesi olan Avrupa ülkelerinden İstanbul ve Antalya’ya yaptığı direk seferlerde; parsiyel ve komple 100 kg‘dan kg ‘a kadar ağırlığı ne olursa olsun tüm yükleri transiti 7 günü aşmayan hizmet süresi ile taşımaktadır. Ayrıca İstanbul ‘ dan her gün, Antalya ‘dan da cuma günü olan run-trip yük çıkışlarıyla; etkin route planı oluşturarak süratli hizmeti sizlere getirmektedir.

8 Denizyolu Taşımacılığı
Marine Logistics ,denizyolu taşımacılığında da yüksek kalite anlayışı içersinde; deneyimli ekibi ve geniş acenta ağı ile müşterilerine dünyadaki ticaret noktaları arasında düzenli , hızlı ve farklı alternatifte denizyolu taşıma hizmetini en ideal planlamayla sunmaktadır.

9 Havayolu Taşımacılığı
Marine Logistics taşımacılıkta en ideal çözümü sunma ilkesiyle; zamanın önemli olduğu durumlarda havayolu taşımacılığını tercih ederek malın en hızlı ve hasarsız şekilde teslimini sağlamaktadır. Geniş acente ağıyla dünyanın her yerinden, havalimanı ve kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmeti sunarak, en uygun taşıma kombinasyonu ile yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır. Havaleli kargo taşımacılığında uçak + tır kombinasyonu ile efektif kargo ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

10 Demiryolu Taşımacılığı
Marine Logistics, uluslararası demiryolu taşımacılığıyla güvenli, daha çevreci, ekonomik, gümrük kapılarına takılmadan, düşük transit süreli servisi müşterilerine sunmaktadır.

11 Proje Taşımacılığı Marine Logistics, proje departmanı ile; yol, toplu konut, inşaat, elektrik, madencilik , demir-çelik , hammadde, iş makineleri taşımacılığı sektörlerindeki müşterilerine etkin ve hızlı profesyonel proje taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Projenin tüm adımlarında gerekli tüm prosedürleri uzman ekibi ile yürüterek, lojistik operasyondaki iş süreçlerinin planlanması,tasarlanması ve şirket stratejilerinizi birlikte değerlendirerek etkin işleyiş süreci oluşturmaktadır.

12 Fuar Taşımacılığı Marine Logistics ; küresel ekonominin ve uluslararası ticaretin önemli birer unsuru olan; fuar, kongre, seminer, toplantı, tanıtım, özel sergiler, konserler vb. gibi organizasyonların başarılı geçmesi için müşteriye özel çözümleri,kaliteli ve hızlı hizmet anlayışla vermektedir. Tüm deneyim ve bilgileriyle, kısıtlı bir zaman dilimi içersinde gerçekleşmesi gereken fuar taşımacılığında; en uygun nakliye projesini, iletişim ağındaki öncü yapısı ve yük takibi imkanı ile müşterilerine rekabet avantajı sağlayan çözümlerle sunmaktadır.

13 Depolama Hizmetleri Marine Logistics deneyimli kadrosu, gelişmiş teknolojik standartlarıyla en iyi hizmeti sunmayı amaçlayarak; mevcut yapısı ve serbest depolarıyla müşterilerinin her türlü operasyonlarına yönelik depolama ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca avantajlı antrepo hizmetleri ile taşımacılık alanında bütünsel çözümler üretmektedir.

14 Depolama Hizmetleri Marine Logistics,İstanbul Erenköy Gümrüğüne bağlı Samandıra bölgesinde yer alan 4000 m2 kapalı alan ve 2000 m2 gümrüksüz sahasında uzman antrepo personeliyle;modern raf ve depolama,temel yükleme-boşaltma,depo yönetimi ve takip sistemleri hizmeti sunmaktadır. Müşteri ihtiyacına uygun olarak sunduğu kompleks ve katma değerli depo hizmetlerindeki iş kalitesini sürekli geliştirerek sürdürmektedir.

15 Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Tekstil Sektörü Otomotiv Sektörü Gemi İnşaat ve Yat Aksesuarları Sektörü FMCG Sektörü Gıda Sektörü Medikal Sektörü Endüstriyel Sektör Hammadde Sektörü Yapı ve Dekorasyon Sektörü

16 *İngiltere *Rusya *Almanya *Doğu Avrupa * İtalya *Lüksemburg
DESTİNASYONLARIMIZ *Hollanda *İskandinavya *İngiltere *Rusya *Almanya *Doğu Avrupa * İtalya *Lüksemburg * Belçika *Yunanistan * Fransa *Avusturya * İrlanda *İspanya *İsviçre *Portekiz


"Marine Logistics Prezentasyon 2013" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları