Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SAĞLIK NET GÖNDERİMİ İÇİN HEKİMLERİN YAPMASI GEREKENLER.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SAĞLIK NET GÖNDERİMİ İÇİN HEKİMLERİN YAPMASI GEREKENLER."— Sunum transkripti:

1 SAĞLIK NET GÖNDERİMİ İÇİN HEKİMLERİN YAPMASI GEREKENLER

2 1.ADIM İl Sağlık Müdürlüğü’nden veya Sağlık Bakanlığı’ndan kliniğinize ait – Sağlık Net Kurum Kodu – Sağlık Net Kurum Şifresi bilgilerinizi temin ediniz ve • PROTEZ Sağlık Çözümleri A.Ş. ile çalışacağınızı belirterek kurum eşleşmesini gerçekleştiriniz.

3 2.ADIM Sağlık Net gönderimi yapmak için sisteme kayıt olunuz. BİLGİ: Kayıt esnasında belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı, e-posta ve şifrenizi not ediniz.

4 3.ADIM Sisteme GİRİŞ yapınız. BİLGİ: Sisteme giriş yaparken e-Hekim.net kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapınız. NOT: Giriş yaparken kullanıcı adı veya e-posta adresinizden herhangi birini kullanabilirsiniz.

5 5.ADIM Birim bilgileri menüsüne tıklayarak – SKRS Klinik Bilgisi – Sağlık Net Kurum Kodu – Sağlık Net Kurum Şifresi – Sağlık Net Gönderen T.C. (Sorumlu Hekim T.C. Kimlik No) bilgilerini giriniz. Sağlık Net Kurum Kodu ve Sağlık Net Kurum Şifresi İl Sağlık Müdürlüğü’nden temin ettiğiniz bilgilerdir. Sağlık Net Gönderen T.C. Kliniğinize ait sorumlu hekimin T.C. Kimlik numarasıdır. Tek hekim olarak çalışanlar kendi T.C. Kimlik numaralarını gireceklerdir. Pratisyen hekimler SKRS Klinik Bilgisi için Genel Klinik seçeneğini işaretleyeceklerdir.

6 Bu adresleri kullanabilirsiniz… Internet Adresi http://www.e-hekim.net/ Giriş Adresi https://app.e-hekim.net/Home/login Kayıt Adresi https://app.e-hekim.net/Home/Register

7 BİZİMLE TANIŞIN…


"SAĞLIK NET GÖNDERİMİ İÇİN HEKİMLERİN YAPMASI GEREKENLER." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları