Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Makale Künyesi: Yılı, Yazarları, Yayınlandığı Dergi, sayfa sayısı (160-185 gibi)

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Makale Künyesi: Yılı, Yazarları, Yayınlandığı Dergi, sayfa sayısı (160-185 gibi)"— Sunum transkripti:

1 Makale Künyesi: Yılı, Yazarları, Yayınlandığı Dergi, sayfa sayısı (160-185 gibi)

2  Araştırmanın özeti burada sunulmalıdır.

3  Araştırmanın eğitim açısından önemi, sınıf öğretmenliği açısından önemi vb. gibi bir açıklama buraya eklenmelidir.

4  Araştırmanın amacı belki de en önemli kısımlarından birisidir. Açıkça belirtilmişse buraya ekleyiniz belirtilmemişse siz çıkarım yaparak burada sununuz.

5  Eğer varsa

6  Örneklem/Çalışma Grubu/Katılımcılar  Veri Toplama Araçları/Veri Toplama Yöntemleri / Veri Toplama Teknikleri  İşlem  Verilerin Analizi  gibi aşamalardan bahsedilir

7  Örneklem/Çalışma Grubu/Katılımcılar  Veri Toplama Araçları/Veri Toplama Yöntemleri / Veri Toplama Teknikleri  İşlem  Verilerin Analizi  gibi aşamalardan bahsedilir

8  Varsa araştırmanın sayıltılarını sununuz.

9  Varsa araştırmanın sınırlılıklarını burada sununuz makalede belirtilmemişse size göre bu çalışmanın sınırlılıkları neler olabilir belirtiniz.

10  Araştırmada elde edilen en önemli bulgular nelerdir?  Her bulguyu yazmanıza gerek yok.  Gerekirse araştırmadaki tablo buraya eklenerek üzerinden anlatım yapılabilir.

11  Araştırmada elde edilen en önemli bulgular nelerdir?  Her bulguyu yazmanıza gerek yok.  Gerekirse araştırmadaki tablo buraya eklenerek üzerinden anlatım yapılabilir.

12  Araştırmadan çıkarılabilecek en önemli sonuçlar listelenecek

13  Literatür ile bu çalışma arasında nasıl benzerlikler farklılıklar bulunmaktadır?

14  Araştırmadan öğretmenlere, öğretmen adaylarına, yöneticilere vb. dair yapılan ya da yapılabilecek öneriler nelerdir.

15


"Makale Künyesi: Yılı, Yazarları, Yayınlandığı Dergi, sayfa sayısı (160-185 gibi)" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları