Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖĞRENCİ YEMEK BURSU İŞLEMLERİ İŞ AKIŞ SÜRECİ.  Her akademik yılın başında kaç öğrenciye yemek bursu verileceği hususu SKS Yönetim Kurulunca belirlenerek.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖĞRENCİ YEMEK BURSU İŞLEMLERİ İŞ AKIŞ SÜRECİ.  Her akademik yılın başında kaç öğrenciye yemek bursu verileceği hususu SKS Yönetim Kurulunca belirlenerek."— Sunum transkripti:

1 ÖĞRENCİ YEMEK BURSU İŞLEMLERİ İŞ AKIŞ SÜRECİ

2  Her akademik yılın başında kaç öğrenciye yemek bursu verileceği hususu SKS Yönetim Kurulunca belirlenerek Üniversite Yönetim Kurulunun onayına sunulur.

3  Birimlerin kontenjanı, başvuru şekli, şartları ve süresi; SKSD Başkanlığı web sitesinde yayımlanır ve eğitim öğretim birimlerine yazılı olarak bildirilir.

4  Yemek bursundan faydalanmak isteyen ve doğrudan faydalanabilecek öğrenciler web sitesinde yayımlanan başvuru formunu doldurarak birimlerine teslim eder.

5

6  İlgili birimler tarafından asıl ve yedek şeklinde oluşturulan listeler daha önce belirtilen süre içerisinde SKS Daire Başkanlığına yazı ile gönderilir.

7  Yönetim Kurulu tarafından belirlenen kontenjan dahilinde yemek bursu almaya hak kazanan öğrencilerin listesi web sitesinde yayımlanır ve ilgili birimlere gönderilir.

8  Yemek bursuna hak kazanan öğrenci listeleri yemekhane otomasyon sistemine tanımlanır.

9  Yemek bursuna hak kazanan öğrenci, Otomasyon Birimine başvurarak kartının sisteme tanımlanmasını sağlar.

10 MEVZUAT  ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ YEMEK BURSU YÖNERGESİ

11 SAYGILARIMIZLA,


"ÖĞRENCİ YEMEK BURSU İŞLEMLERİ İŞ AKIŞ SÜRECİ.  Her akademik yılın başında kaç öğrenciye yemek bursu verileceği hususu SKS Yönetim Kurulunca belirlenerek." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları