Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İNTERNET HAFTASI Efe Gürel 198 5-f 7-19 Nisan İÇİNDEKİLER Kapak(internet haftası) tarihi. İçindekiler. İnternet haftasının amacı ve /önemi. İnternet.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İNTERNET HAFTASI Efe Gürel 198 5-f 7-19 Nisan İÇİNDEKİLER Kapak(internet haftası) tarihi. İçindekiler. İnternet haftasının amacı ve /önemi. İnternet."— Sunum transkripti:

1

2 İNTERNET HAFTASI Efe Gürel 198 5-f 7-19 Nisan

3 İÇİNDEKİLER Kapak(internet haftası) tarihi. İçindekiler. İnternet haftasının amacı ve /önemi. İnternet haftası ile ilgili karikatür ve açıklaması. İzmir’de internet haftası etkinlikleri. İnternet haftası ile ilgili yazı şiir. Kaynakça.

4 İNTERNET HAFTASININ AMACI Günümüzde internet haftaları tartışılmayacak derecede çok olduğu ve internetin dünya tarihindeki belkide önemli icattır.

5 İNTERNET HAFTASI İLE KARİKATÜR VE AÇIKLAMASI  Eğer şu an internet olmasaydı ödevlerimizi,projelerimizi yapamazdık iyi’ki internet var bulanlara teşekkür etmeliyiz.

6 İZMİR’DE İNTERNET HAFTASI ETKİNLİKLERİ Türkiye internet haftası 2015’de geniş bir katılım ile start aldı.Ekonomik bakanı Nihat Zeybekçi İzmir valisi Mustafa Toprak Türkiye ihracatçıları meclis başkanı Mehmet Büyükekşi ve ege ihracatçı birlikleri koordinatör başkanı Sabri Ünlütürk’ün açılış konuşmaları ile başladı.

7 İNTERNET HAFTASI İLE İLGİLİ YAZI İnsanların ekonomik ve teknik toplumsal alanlardaki iletişimler kullandığı ve bilim temeli olan bilginin özellikle elektronik araçlar kanalıyla düzenli ve akılıcı bir şekilde işlenmesine bilişim adı verilir.

8 İNTERNET HAFTSI İLE İLGİLİ ŞİİR Bilim, bilgi pınarım Teknolojiyle varım Çağı yakalayarak İnsanlığa sunarım. Teknikle çalışalım Zamanla yarışalım İstençle ve coşkuyla Zirvede buluşalım. Muhsin Durucan

9 KAYNAKÇA www.biltekhaber.net www.derszamanı.net www.dersnetlik.com www.forumdas.com İnternethaftası.org.tr


"İNTERNET HAFTASI Efe Gürel 198 5-f 7-19 Nisan İÇİNDEKİLER Kapak(internet haftası) tarihi. İçindekiler. İnternet haftasının amacı ve /önemi. İnternet." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları