Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TOBB-CERN Sanayi İrtibat Ofisi +90 312 218 2039 | M. Hakan KIZILTOPRAK TOBB Başkanlık Özel Müşaviri.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TOBB-CERN Sanayi İrtibat Ofisi +90 312 218 2039 | M. Hakan KIZILTOPRAK TOBB Başkanlık Özel Müşaviri."— Sunum transkripti:

1 TOBB-CERN Sanayi İrtibat Ofisi | M. Hakan KIZILTOPRAK TOBB Başkanlık Özel Müşaviri (CERN Industrial Liaison Officer for TURKEY)

2 TOBB - CERN Sanayi İrtibat Ofisi CERN ve üye ülkelerdeki firmalar arasında bilgi akışı ve iletişimi sağlamak üzere üye ülkeler tarafından kurulan Sanayi İrtibat Ofisleri kapsamında; TAEK ile Birliğimiz arasında yapılan işbirliği neticesinde Türk sanayi ve endüstrisinin temsili TOBB bünyesinde kurulan ofisimizce yürütülmektedir.

3 TOBB - CERN Sanayi İrtibat Ofisi  Haziran 2015 te temaslarımız ve çalışmalarımız başlamıştır.  Bilgilendirme Web sitemiz hizmete girdi. (Adım adım yapılacakları takip edebilirsiniz !)   Hali hazırda devam eden alımlar ve ihaleler için TOBB Sanayi Veri Tabanımızdaki firmalar ile iletişim sağlanmakta ve bilgilendirme / yönlendirme yapılmaktadır.  CERN ve CERN Alımları / İhaleler hakkında farkındalık yaratmak amacı ile pek çok çalışmalar planlanmaktadır.  Türkiye-CERN Sanayi İşbirliği KONFERANSI sunumları web sayfamıza kısa süre içinde yüklenecektir.  Odalarımız tarafından organize edilecek bölgesel toplantılar/sunumlar yapılacaktır.  Talep ve önerilerinizi bekliyoruz. Sizler için buradayız.

4 1.CERN Firma Veritabanı 2.CERN Alım Kıstasları  CERN Store  <1.000 CHF  CHF  CHF  CHF  CHF  ve Üzeri CHF İhale ve Tedarik Dağılımı (352 Milyon CHF)  < CHF ~ %12  CHF ~ %25  (duyuruları almak için iletişim bilgilerinizi  CHF ve üzeri ~ %63  https://found.cern.ch/java-ext/found/CFTSearch.dohttps://found.cern.ch/java-ext/found/CFTSearch.do Departmanlar - Satınalma Bölümü kontrol ve takip. Satınalma Bölümü - Veri Tabanından en fazla 5 firma - Ülke durumu gözetilerek teklif isteme ve değerlendirme ( CHF üzeri ILO lar müdahil oluyor) Satınalma Bölümü - Veri Tabanından en fazla 10 firma ve Web den Çağrı - Ülke durumu gözetilerek teklif isteme ve değerlendirme (ILO lar müdahil oluyor) Departmanlar – Doğrudan Alım TOBB - CERN Sanayi İrtibat Ofisi

5 | M. Hakan KIZILTOPRAK TOBB Başkanlık Özel Müşaviri

6 Katılımınız ve İlginiz için Teşekkürler…


"TOBB-CERN Sanayi İrtibat Ofisi +90 312 218 2039 | M. Hakan KIZILTOPRAK TOBB Başkanlık Özel Müşaviri." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları