Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BT sınıfında nasıl davranılması gerektiğini sizle paylaşıyorum…

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BT sınıfında nasıl davranılması gerektiğini sizle paylaşıyorum…"— Sunum transkripti:

1 BT sınıfında nasıl davranılması gerektiğini sizle paylaşıyorum…

2 ÖÖğrenci zili çaldığında BT sınıfının önünde hazır olacağım, LLabaratuvar Başkanımız kapıyı açacak, ÖÖğretmenimiz birazcık gecikirse Labaratuvar Başkanımız’ı yormadan sessizce bilgisayarımla uğraşacağım.

3 SSessizce kendi bilgisayarıma oturacağım, başka bilgisayar o gün boş olsa bile böyle yapacağım. Boş olana geçmek için öğretmenimden izin isteyeceğim. EElimde yiyecek içecek olmayacak KKabanımı, çantamı, kitaplarımı vb. BT sınıfına getirmeyeceğim.

4 DDers başlangıcında öğretmenim sınıf defterinde doldurması gereken alanlarla uğraşırken ben: ◦İ◦İnternette dolaşabilirim(tabi ki etik kuralları uyacağım), ◦O◦Oyun oynayabilirim, ◦M◦Müzik dinleyebilirim. ÖÖğretmenimiz işini bitirip bana seslendiği anda tüm bu işlerimi bırakıp öğretmenimi takip etmeye başlayacağım.

5  Bir örnek canlandıralım…

6 SSessizce konuşacağım SSesimi 3. kişi duymayacak SSadece masa arkadaşımla konuşacağım. UUzaktaki bir arkadaşıma bir şey söylemem gerekiyorsa öğretmenimden izin alacağım.

7 YYerimde sessiz bir şekilde parmak kaldıracağım ÖÖğretmenim etkinliğime bakacak İİzin verirse serbest kalacağım EEtkinliğimi beğenmezse çalışmama devam edeceğim.

8 BBir örnek canlandıralım…

9 EEkranda açık olan pencereleri kapatacağım. Klavye ve faremi düzelteceğim. BBilgisayar açık kalacak (O günün son ders saati ise kapatabilirim.) ÖÖğretmenimi takip edeceğim SSandalyemi düzelteceğim ÖÖğretmenimin kontrolünde selamlaşarak sınıftan ayrılacağım.

10 KKendimi ve arkadaşlarımı üzmemiş, öğretmenimiz …………… ile çok güzel bir ders işlemiş olurum. Ben bunları yapacağıma söz veriyorum. Kurallara uymadığımda öğretmenimin vereceği yaptırımı şimdiden kabul ediyorum. Ç ünkü öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı seviyorum.


"BT sınıfında nasıl davranılması gerektiğini sizle paylaşıyorum…" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları