Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MAILAND. Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz Proje Ofisi: Studio DassStudio Dass Tasarım Ekibi: Studio DassStudio Dass Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MAILAND. Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz Proje Ofisi: Studio DassStudio Dass Tasarım Ekibi: Studio DassStudio Dass Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz."— Sunum transkripti:

1 MAILAND

2

3 Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz Proje Ofisi: Studio DassStudio Dass Tasarım Ekibi: Studio DassStudio Dass Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz Proje Ofisi: Studio DassStudio Dass Tasarım Ekibi: Studio DassStudio Dass

4 Studio Dass tarafından tasarlanan Mailand için ilham, doğa ve ormandan alınmış.

5

6

7 Doğa teması ve oyun alanı tasarımı bulunduğu yeri kırsal bağlamda yansıtıyor. Bu aynı zamanda giderek doğa ile ilişkilerini yitiren çocukların eğitimi için de önemli bir tema. Oyun sayesinde, çocuklar ormanları ve hayvanları korunmayı, daha da önemlisi çevre dostu olmayı ve sürdürülebilir bir hayat yaşamayı, gezegenimizin geleceği hakkında düşünmeyi öğrenecekler.

8 Oyun alanı "Orman" ve "Ağaç Ev" olmak üzere ikiye bölündü ve farklı yaş grupları hedef alınarak tasarlandı böylece çocuklar büyüdükleri zaman yeni rekabetlerle uğraşacaklar. Doğanın rengi olan yeşil park boyunca göze çarpıyor, kaldırım kökler gibi gözükürken konstrüksiyon mevcut yapı boyunca dikey büyüyen gövdeler ve dallar haline geliyor.

9

10 Çocukların kavramsal ve hareket yetenekleri burada oynayarak gelişiyor ve duyularını keskinleştiren ve toplumdaki ve çevresindeki bağlam ile uyum içinde sağlıklı büyümeleri için yeni dürtüler ve zorluklar verecek ekipman ve çevreyi burada buluyorlar.


"MAILAND. Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz Proje Ofisi: Studio DassStudio Dass Tasarım Ekibi: Studio DassStudio Dass Proje Yeri: Maia, PortekizMaiaPortekiz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları