Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TABLET KULLANıMıNDA DIKKAT EDILECEK HUSUSLAR BAYINDIR ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TABLET KULLANıMıNDA DIKKAT EDILECEK HUSUSLAR BAYINDIR ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ."— Sunum transkripti:

1 TABLET KULLANıMıNDA DIKKAT EDILECEK HUSUSLAR BAYINDIR ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ

2 Bu tablet sizin adınıza sisteme kayıtlıdır ve merkezi olarak takip altındadır. Bu ürün size eğitim amaçlı kullanmanız için verilmiştir. Bu tablet sizin adınıza sisteme kayıtlıdır ve merkezi olarak takip altındadır. Bu ürün size eğitim amaçlı kullanmanız için verilmiştir.

3 Tabletinizi okulda şarj etmeyiniz. Tabletinizi okulda şarj etmeyiniz. Ders esnasında öğretmeniniz istemediği müddetçe tabletinizi kapalı tutunuz. Ders esnasında öğretmeniniz istemediği müddetçe tabletinizi kapalı tutunuz.

4 Yakın bir süre sonra öğrenciler için sınıflardaki hızlı fiber internet bağlantısı aktif olacaktır. Okul internet ağına bağlanmaya çalışmayınız. Yakın bir süre sonra öğrenciler için sınıflardaki hızlı fiber internet bağlantısı aktif olacaktır. Okul internet ağına bağlanmaya çalışmayınız.

5 Tabletlere yüklenen ders dışı etkinlikler öğrenci sorumluluğundadır. Tabletlere yüklenen ders dışı etkinlikler öğrenci sorumluluğundadır.

6 GARANTI DıŞı DURUMLAR GARANTI DıŞı DURUMLAR

7 Güvenli olmayan ve izin verilmemiş yazılımların neden olduğu hasar ve arızalar, root atma, tablet yazılımını değiştirmeye çalışma. Güvenli olmayan ve izin verilmemiş yazılımların neden olduğu hasar ve arızalar, root atma, tablet yazılımını değiştirmeye çalışma.

8 Şarj girişinin yanlış takılması sonucu şarj girişinin kırılması Şarj girişinin yanlış takılması sonucu şarj girişinin kırılması Ürünün kasa veya iç aksamlarının herhangi bir darbeye maruz kalması sonucu gözle görünen veya görünmeyen iç ve dış aksamlarında hasar oluşması Ürünün kasa veya iç aksamlarının herhangi bir darbeye maruz kalması sonucu gözle görünen veya görünmeyen iç ve dış aksamlarında hasar oluşması

9 Cihazın çalınması Cihazın çalınması Cihazın hatalı taşımaya, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak ve soğuk gibi çevre şartlarına maruz bırakılması Cihazın hatalı taşımaya, neme ve ıslaklığa, aşırı sıcak ve soğuk gibi çevre şartlarına maruz bırakılması

10 Ürünün firma tarafından yetkilendirilmemiş kişiler tarafından açılması veya onarılması, ihmal, kaza, bozma, uygun olmayan montaj ve bağlantılar nedeniyle hasar görmesi Ürünün firma tarafından yetkilendirilmemiş kişiler tarafından açılması veya onarılması, ihmal, kaza, bozma, uygun olmayan montaj ve bağlantılar nedeniyle hasar görmesi

11 Besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması Besin veya sıvı maddelerinin ürün üzerine dökülmesi, kimyevi maddelere maruz bırakılması

12 Garanti dışına çıkan ürünün tüm tamir masrafları kullanıcıya aittir. Bir arıza olması durumunda garantiye giderken kutulu olma şartından dolayı Tablet kutularını evde muhafaza ediniz. Kutusuz kargolamada kargo firması sorumluluk kabul etmez.

13 KAYıP ÇALıNTı DURUMUNDA YAPıLMASı GEREKENLER

14 Cihazınız okul dışında çalındı ise, cihazın çalındığına dair polis eşliğinde tutanak tutturunuz. Cihazınız okul dışında çalındı ise, cihazın çalındığına dair polis eşliğinde tutanak tutturunuz. Cihazınız okul içerisinde çalındı ise, Okul Müdürü, Okul Müdür Yardımcısı, BT Rehber Öğretmeni ve velinin bulunduğu bir komisyon oluşturularak tutanak tutulması, tutanağın ilgili yere eklenmesi zorunludur. Cihazınız okul içerisinde çalındı ise, Okul Müdürü, Okul Müdür Yardımcısı, BT Rehber Öğretmeni ve velinin bulunduğu bir komisyon oluşturularak tutanak tutulması, tutanağın ilgili yere eklenmesi zorunludur.


"TABLET KULLANıMıNDA DIKKAT EDILECEK HUSUSLAR BAYINDIR ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları