Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yavaş Hızlıdır DynEd sistemi çalışılırken kesinlikle acele edilmemeli, aynen bir çocuğun kendi ana dilini öğrenmesine benzeyen bir mantıkla bakılarak,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yavaş Hızlıdır DynEd sistemi çalışılırken kesinlikle acele edilmemeli, aynen bir çocuğun kendi ana dilini öğrenmesine benzeyen bir mantıkla bakılarak,"— Sunum transkripti:

1

2 Yavaş Hızlıdır DynEd sistemi çalışılırken kesinlikle acele edilmemeli, aynen bir çocuğun kendi ana dilini öğrenmesine benzeyen bir mantıkla bakılarak, öncelik dinleme (gerekiyorsa defalarca) ve konuşma (sesini kaydedip tekrar hem kendi sesini ve karşılaştırmak için orijinal sesi dinleme) etkinliklerine verilmelidir. Bu nedenle sistemde olmasına rağmen Alt Yazı ve Çeviri butonları tavsiye edilmemektedir. Kulağın belli bir dolgunluğa ulaşana kadar yavaş ama etkili bir çalışmayla bilgilerin kalıcı belleğe kaydedilmesi hedeflenir.

3 4. SINIF 4. sınıf öğrencileri için First English yazılımının sadece ilk 4 ünitesini tavsiye ediyoruz. Birinci dönem 1-2., ikinci dönem 3-4. üniteler çalışılabilir. Not: Öğrenci çok ilgili ve hızlı çalışıyorsa ünitelere devam etmesinde bir sakınca yoktur.

4 5. SINIF Eğer 4. sınıfta 1-2-3-4. üniteleri başarı ile tamamladıysa 5-6-7-8. üniteleri o yıl çalışabilir. 5- 6. üniteler birinci dönem, 7 ve 8. üniteler ikinci dönem ele alınabilir. Not: Öğrenci 5. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle ilk üniteden başlamalıdır.

5 6. SINIF Eğer 4 ve 5. sınıfta First English yazılımını başarı ile tamamladıysa English For Success 1-2-3. üniteleri o yıl içerisinde çalışabilir. Not: Öğrenci 6. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle First English ilk üniteden başlamalıdır.

6 7. SINIF 7. sınıfta öğrenci English For Success yazılımının 3-4-5. ünitelerini o yıl içerisinde çalışabilir. Not: Öğrenci 7. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle First English ilk üniteden başlamalıdır.

7 8. SINIF 8. sınıfta öğrenci English For Success yazılımının 5-6-7. ünitelerini o yıl içerisinde çalışabilir. Not: Öğrenci 8. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle First English ilk üniteden başlamalıdır.

8 Başarılar dileriz.


"Yavaş Hızlıdır DynEd sistemi çalışılırken kesinlikle acele edilmemeli, aynen bir çocuğun kendi ana dilini öğrenmesine benzeyen bir mantıkla bakılarak," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları