Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HANGİ SINIF HANGİ DynEd YAZILIMINI ÇALIŞMALI?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HANGİ SINIF HANGİ DynEd YAZILIMINI ÇALIŞMALI?"— Sunum transkripti:

1 HANGİ SINIF HANGİ DynEd YAZILIMINI ÇALIŞMALI?

2 Yavaş Hızlıdır DynEd sistemi çalışılırken kesinlikle acele edilmemeli, aynen bir çocuğun kendi ana dilini öğrenmesine benzeyen bir mantıkla bakılarak, öncelik dinleme (gerekiyorsa defalarca) ve konuşma (sesini kaydedip tekrar hem kendi sesini ve karşılaştırmak için orijinal sesi dinleme) etkinliklerine verilmelidir. Bu nedenle sistemde olmasına rağmen Alt Yazı ve Çeviri butonları tavsiye edilmemektedir. Kulağın belli bir dolgunluğa ulaşana kadar yavaş ama etkili bir çalışmayla bilgilerin kalıcı belleğe kaydedilmesi hedeflenir.

3 4. SINIF 4. sınıf öğrencileri için First English yazılımının sadece ilk 4 ünitesini tavsiye ediyoruz. Birinci dönem 1-2., ikinci dönem 3-4. üniteler çalışılabilir. Not: Öğrenci çok ilgili ve hızlı çalışıyorsa ünitelere devam etmesinde bir sakınca yoktur.

4 5. SINIF Eğer 4. sınıfta üniteleri başarı ile tamamladıysa üniteleri o yıl çalışabilir üniteler birinci dönem, 7 ve 8. üniteler ikinci dönem ele alınabilir. Not: Öğrenci 5. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle ilk üniteden başlamalıdır.

5 6. SINIF Eğer 4 ve 5. sınıfta First English yazılımını başarı ile tamamladıysa English For Success üniteleri o yıl içerisinde çalışabilir. Not: Öğrenci 6. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle First English ilk üniteden başlamalıdır.

6 7. SINIF 7. sınıfta öğrenci English For Success yazılımının ünitelerini o yıl içerisinde çalışabilir. Not: Öğrenci 7. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle First English ilk üniteden başlamalıdır.

7 8. SINIF 8. sınıfta öğrenci English For Success yazılımının ünitelerini o yıl içerisinde çalışabilir. Not: Öğrenci 8. sınıf olduğu halde sistemde yeni ise kesinlikle First English ilk üniteden başlamalıdır.

8 Başarılar dileriz.


"HANGİ SINIF HANGİ DynEd YAZILIMINI ÇALIŞMALI?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları