Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BAŞVURU SAHİBİ BİLGİLERİNİN KAYS’A GİRİLMESİ.  KAYS Programında kullanıcı adınız ve şifrenizle kayıt olduktan sonra kurumunuzu sisteme kaydetmeniz gerekmektedir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BAŞVURU SAHİBİ BİLGİLERİNİN KAYS’A GİRİLMESİ.  KAYS Programında kullanıcı adınız ve şifrenizle kayıt olduktan sonra kurumunuzu sisteme kaydetmeniz gerekmektedir."— Sunum transkripti:

1 BAŞVURU SAHİBİ BİLGİLERİNİN KAYS’A GİRİLMESİ

2  KAYS Programında kullanıcı adınız ve şifrenizle kayıt olduktan sonra kurumunuzu sisteme kaydetmeniz gerekmektedir. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan Kullanıcı İşlemlerinden Tüzel Paydaş İşlemlerini Seçiniz.

3  Sistemde kurumunuzun kaydının olup olmadığını kontrol etmek amacıyla Resmi Sicil Numarası, Vergi Kimlik Numarası ve DTVT İdari Kimlik Kodu bölümlerinden en az birini yazarak Sorgula butonuna basınız.  Eğer sistemde kaydınız yok ise Ekle Butonuna tıklayınız.

4  Ekle butonuna bastıktan sonra karşınıza yukarıdaki ekran çıkacaktır. İlgili bölümlere kurumunuzun bilgilerini girerek Ekle butonuna basarak kurumunuzu sisteme kayıt ediniz.  Pembe alanların doldurulması zorunlu alanlar olduğunu unutmayınız.

5 DİKKAT!!!  Eğer sistemde kurumunuzun kaydı var ise üzerini tıklayıp Görüntüle butonuna basınız.  Kurumunuzun bilgilerinde «DTVT» kodunuzun olup olmadığını kontrol ediniz.  «DTVT» kodunuz yok ise Ajans Yetkilileriyle irtibata geçiniz.

6 Kurumunuzu Sisteme ekledikten veya sistemde var olan kurumunuzun DTVT kodunu kontrol ettikten sonra PROJENİZİ YAZMA AŞAMASINA GEÇEBİLİRSİNİZ

7  Yukarıdaki ekranda görüldüğü gibi Başvuru İşlemlerinden Başvuru Yap’a tıklayın.  Karşınıza çıkan ekranları doldurup ilerleyerek projenizi tamamlayın.

8  Projenizi sistemde hazırlarken doldurmanız gereken bölümlerden biri Başvuru Sahibi Kimlik Bölümüdür. Bu bölümü doldurmak için Belirle butonuna basın.

9  Karşınıza çıkan ekrandaki Resmi Sicil Numarası, Vergi Kimlik Numarası ve DTVT İdari Kimlik Kodu bölümlerinden en az birini yazarak Sorgula butonuna basın ve daha önce sisteme eklediğiniz kurumunuzu bulun.  Kurumunuzun üzerini tıklayarak Başvuru Sahibi Olarak Belirle Butonuna basın.

10 Başvuru Sahibi Bilgilerinin KAYS’a girilmesiyle ilgili sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tel: 0 (326) 225 14 15 e-posta adresi: pyb@dogaka.gov.tr


"BAŞVURU SAHİBİ BİLGİLERİNİN KAYS’A GİRİLMESİ.  KAYS Programında kullanıcı adınız ve şifrenizle kayıt olduktan sonra kurumunuzu sisteme kaydetmeniz gerekmektedir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları