Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Uzmanlık alanı girişi için kullanıcı adı ve şifre almak için aşağıdaki linkteki sayfaya eriştiğinizde “Login”e tıklayınız…

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Uzmanlık alanı girişi için kullanıcı adı ve şifre almak için aşağıdaki linkteki sayfaya eriştiğinizde “Login”e tıklayınız…"— Sunum transkripti:

1 Uzmanlık alanı girişi için kullanıcı adı ve şifre almak için aşağıdaki linkteki sayfaya eriştiğinizde “Login”e tıklayınız…

2 “Neither an instituon nor a European body” seçeneğini işaretleyiniz

3 Daha önceden mevcut bir ECAS kullanıcı adı ve şifreniz yok ise yeni bir kullanıcı girişi oluşturmak için “not registered yet”e tıklayınız.

4 Üyelik için gerekli formu doldurunuz. Formu doldurduktan sonra eposta adresinize bir doğrulama epostası gelecektir.

5 Kayıt işlemlerinizi tamamlayıp sisteme giriş yaptığınızda “participant portal” ekranına yönlendirileceksiniz. İlgili ekrana ulaştığınızda “Experts”e tıklayınız.

6 “Experts” sekmesinde uzmanlık alanınıza ilişkin profil oluşturmak için “edit profile”a tıklayınız.

7 Karşınıza “Participant Portal – Expert Area” sayfası gelecektir. İlgili alanlara bilgilerinizi girerek kaydınızı tamamlayınız. Kaydınız tamamlandıktan sonra sistem size bir “Candidate Number” oluşturacaktır.

8 Lütfen hakemlik için uzman kaydınızı tamamladığınızda hakemlik yapmak istediğiniz alanda çalışan TÜBİTAK Uzmanı’na başvurunuzu iletmemiz ve hakem olarak seçilme şansınızı artırmamız için “Candidate Number”ınızı birimimize ait eposta adresine göndermeniz gerekmektedir. Lütfen hakemlik için uzman kaydınızı tamamladığınızda hakemlik yapmak istediğiniz alanda çalışan TÜBİTAK Uzmanı’na başvurunuzu iletmemiz ve hakem olarak seçilme şansınızı artırmamız için “Candidate Number”ınızı birimimize ait eposta adresine göndermeniz gerekmektedir.


"Uzmanlık alanı girişi için kullanıcı adı ve şifre almak için aşağıdaki linkteki sayfaya eriştiğinizde “Login”e tıklayınız…" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları