Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Halk Sağlığı Müdürlüğü

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Halk Sağlığı Müdürlüğü"— Sunum transkripti:

1 Halk Sağlığı Müdürlüğü
T.C ESKİŞEHİR VALİLİĞİ Halk Sağlığı Müdürlüğü İZİN MODÜLÜ TANITIM SLAYTI

2 Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarında görev yapan tüm personelimiz 15
Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarında görev yapan tüm personelimiz tarihinden itibaren izin işlemlerini internet sayfamızda "Dosyalar" başlığı altında bulunan "özlük modülü"nden yapacaklardır.

3 İzin talep eden personel kendi kullanıcısıyla özlük modülü linkinden giriş yaparak düzenlediği izin kağıdını sistemden alacak ve ilgili birim amirlerine imzalattıktan sonra bağlı bulunduğu birime tekrar teslim edeceklerdir. Tüm personelimize adı ve soyadı ile boşluk bırakılmadan oluşturulan kullanıcı adı tanımlanmış ve şifre ilk kayıt için 1 olarak belirlenmiştir. (Türkçe karakter kullanılmayacaktır.)

4 Giriş yapıldıktan sonra ilk olarak sağ üstte ok ile gösterilen yere tıklanarak altında açılan pencereden Hesap Ayarlarına girilerek şifre değişikliği yapılmalıdır.

5 Hesap ayarlarına girdikten sonra ilk olarak Güncelle butonuna basılarak açılan pencerede eski şifre ve yeni şifre girildikten sonra İleri butonuna tıklanarak şifre değiştirme işlemi tamamlanır.

6 Şifre değiştirildikten sonra ana ekranda aşağıdaki gibi mouse ile Sicil Yönetimi üzerine getirilerek aşağıda ok ile gösterilen yere tıklanarak açılan pencereden İzin Talep bölümüne girilir.

7 1.Açılan izin talepleri penceresinde Personel Adı bölümünün yanındaki ok işaretinden liste açılması sağlanır. 2. Listede çıkan isim seçilir.

8 Personel adı seçildikten sonra yandaki kırmızı alandan izin türü seçilir.

9 İzin türü seçildikten sonra yandaki izin süresi kısmına istenilen izin günü yazılır ve başlangıç tarihi girilir. Sitem bitiş tarihini otomatik hesaplamaktadır.

10 İsteğe bağlı olarak izin açıklaması ve izindeki iletişim adresi yandaki yerlere girilir.

11 Aile hekimleri ve aile sağlığı elemanları izin kağıdı hazırlarken vekalet kısmını mutlaka doldurmalıdır. Vekalet edecek personel yoksa bağlı bulunduğu toplum sağlığı merkeziyle irtibata geçip vekaletsiz izin kağıtlarını yetkili kullanıcılar tarafından hazırlatarak, yine sistem üzerinden alabileceklerdir.

12 Son adım olarak kaydet butonuna basılarak kayıt tamamlanır.

13 Kırmızı kutu ile gösterilen ara butonuna tıklanarak geçmiş izinleri listeleyebilirsiniz. Eğer izininiz onaylanmadı ise çift tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz.

14 İzin raporunu yazdırmak kırmızı kutu içerisindeki Yazdır butonu altındaki İzin Talep Formu tıklanır.

15 Yazdır butonuna basıldıktan sonra tarayıcının altında çıkacak olan Yazıcı simgesine tıklanır.

16 Açılan pencerede ok ile gösterilen yere tıklanarak belgenin yazdırılması tamamlanır.

17 Sistemden çıkış yapmak için sağ üst köşede bulunan kırmızı kutu ile gösterilen yere tıklanıp altta açılan Çıkış butonuna tıklanır.


"Halk Sağlığı Müdürlüğü" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları