Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İsay ve Hosting hizmeti alan kurumlara domain adları uzantılı mail hizmeti İnternet Şube olarak tarafımızdan verilmektedir. Kendi domaininizin uzantısıyla.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İsay ve Hosting hizmeti alan kurumlara domain adları uzantılı mail hizmeti İnternet Şube olarak tarafımızdan verilmektedir. Kendi domaininizin uzantısıyla."— Sunum transkripti:

1

2 İsay ve Hosting hizmeti alan kurumlara domain adları uzantılı mail hizmeti İnternet Şube olarak tarafımızdan verilmektedir. Kendi domaininizin uzantısıyla mail adresi talep ettiğinizde bu mail adresi eposta@alanadi.gov.tr şeklinde verilmektedir ayrıca bu mail adresleri de aynı @icisleri.gov.tr uzantılı mail adresleri gibi kurumsal ve güvenlidir. @icisleri.gov.tr uzantılı mail adresleri ise Bakanlık, Müsteşarlık ve kurumlar arası iletişim için kurumsal olarak kullanılabilen mail adresleridir ve her il ve ilçe için 1 tane tahsis edilmiştir.

3 Muhammed ÖZDEMİR Tüm soru, görüş ve önerileriniz için İnternet, Yayın ve Portal Şubesi internet@icisleri.gov.tr


"İsay ve Hosting hizmeti alan kurumlara domain adları uzantılı mail hizmeti İnternet Şube olarak tarafımızdan verilmektedir. Kendi domaininizin uzantısıyla." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları