Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÇAYBAŞI ORTAOKULU 2013-2015 COMENIUS PROJESİ. Okulumuzun en büyük sorunu Öğrencilerin geleceğe yönelik hedeflerinin olmaması veya hedef oluşturmayı bilmemeleri.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÇAYBAŞI ORTAOKULU 2013-2015 COMENIUS PROJESİ. Okulumuzun en büyük sorunu Öğrencilerin geleceğe yönelik hedeflerinin olmaması veya hedef oluşturmayı bilmemeleri."— Sunum transkripti:

1 ÇAYBAŞI ORTAOKULU 2013-2015 COMENIUS PROJESİ

2 Okulumuzun en büyük sorunu Öğrencilerin geleceğe yönelik hedeflerinin olmaması veya hedef oluşturmayı bilmemeleri. Okul çevresinde bulunan fabrikalarda istihdam edilmeleri.

3 I LOVE MY FUTURE AS A EUROPEAN CITIZEN

4 HEDEF Okulu erken terklerin önlenmesi Eğitimli bireylerle bilinçli toplum oluşturulm ası Köyümüzden daha fazla üniversite,yüksek lisans mezunu bireyler olması Eğitimde devamlılığın sağlanması

5 BEN NELER YAPABİLİRİM ??? OKULUMU DAHA ÇOK SEVMELİYİM.DERSLERİME DAHA ÇOK İLGİ GÖSTERMELİYİM. KENDİMİ ;AKADEMİK,SOSYAL, BEDENSEL,DÜŞÜNSEL, İŞİTSEL Ve GÖRSEL OLARAK GELİŞTİRMELİYİM. OKULUMDA YAPILACAK ETKİNLİKLERDE GÖNÜLLÜ YER ALMALIYIM. YABANCI DİLLERE KARŞI İLGİMİ ARTTIRMALIYIM. GELECEĞİMİ HAKKINDA HEDEFLER OLUŞTURABİLMELİYİM.

6 ETKİNLİKLER TİYATROLAR GEZİLER ANKETLER KISA FİLMLER SUNUMLAR ARAŞTIRMALAR DRAMALAR GÖRÜŞMELER RESİM FAALİYETLERİ

7 ORTAK ÜLKELER

8

9

10

11

12


"ÇAYBAŞI ORTAOKULU 2013-2015 COMENIUS PROJESİ. Okulumuzun en büyük sorunu Öğrencilerin geleceğe yönelik hedeflerinin olmaması veya hedef oluşturmayı bilmemeleri." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları