Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1977 yılında İzmir'de paslanmaz çelik ithalatçısı olarak kurulan Gürçelik, sonraki yıllarda profesyonel mutfak sektörünün öncü kuruluşları arasında.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1977 yılında İzmir'de paslanmaz çelik ithalatçısı olarak kurulan Gürçelik, sonraki yıllarda profesyonel mutfak sektörünün öncü kuruluşları arasında."— Sunum transkripti:

1

2

3

4 1977 yılında İzmir'de paslanmaz çelik ithalatçısı olarak kurulan Gürçelik, sonraki yıllarda profesyonel mutfak sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. Sektörde 31. yılını kutlayan Gürçelik, üretimini 1997 yılından itibaren İzmir Torbalı' da 10.000 m² alan üzerinde kurulu, 6000 m² kapalı alana sahip tesislerinde sürdürmektedir. Konusunda deneyimli, yeniliğe açık idari ve teknik kadroları ile bilgisayar destekli CNC makine, tezgah grubu ve Pro-Engineer, Cadman -P gibi tasarım programlarını bünyesinde birleştiren Gürçelik fabrikasında AB standartlarına uygun ürünler üretilmektedir. 2001 yılından itibaren ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi uygulanan Gürçelik' te çeşitli ülkelere ait kalite standart ve ürün uygunluk belgeleri, yurt içi için TSE ve TSEK belgeleri, AB yaklaşım drektifleri kapsamında CE uygunluk deklarasyonları mevcut olup sistem ve ürün uygunlukları Yurt içi ve Yurt dışı Belgelendirme Kuruluşları tarafından periyodik denetlemelerle onaylanmaktadır. Hijyen şartlarına uygun endüstriyel mutfağın kalite standartlarını ilke edinen Gürçelik, yurt içi ve yurt dışı kuruluşların endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını proje, tasarım aşamasından üretim ve montaj aşamasına kadar profesyonel bir yaklaşımla yerine getirmektedir. AR-GE çalışmalarına verdiği önemle ürün yelpazesi içerisindeki üretimlerinde sürekli gelişmeyi hedefleyen Gürçelik, aynı zamanda sektörde lider, uluslararası firmaların da temsilciliğini yaparak müşterilerine teknik ve görsel olarak mükemmel ürünler sunmaya devam etmektedir.


"1977 yılında İzmir'de paslanmaz çelik ithalatçısı olarak kurulan Gürçelik, sonraki yıllarda profesyonel mutfak sektörünün öncü kuruluşları arasında." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları