Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

4000 yıl önce SOKRATES ; ‘Sorgulanmamış yaşam yaşamaya değmez.’ demişti. Yaşanası bir dünya içindir ki, insanlar; baktığını görmeli, gördüğünü anlamalı,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "4000 yıl önce SOKRATES ; ‘Sorgulanmamış yaşam yaşamaya değmez.’ demişti. Yaşanası bir dünya içindir ki, insanlar; baktığını görmeli, gördüğünü anlamalı,"— Sunum transkripti:

1

2 4000 yıl önce SOKRATES ; ‘Sorgulanmamış yaşam yaşamaya değmez.’ demişti. Yaşanası bir dünya içindir ki, insanlar; baktığını görmeli, gördüğünü anlamalı, anladığını sorgulamalı, doğru yanlış ayrımında toplumsal hedefler koyabilmeli kararlı, girişimci, eylemci olmalıdır.

3 Ben değil biz diyebilen, Bireysel olarak zorlanıcı değil Gönüllü Vatandaşla devlet arasında itici güç olabilen bir ekiple beraber Kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.

4 Eğitimi eksik bir kadro ile kalite bilinci yaratılamayacağı gibi, eğitimle desteklenmeyen bir sağlık kurumunda Toplumsal ya da Medikal Etik çerçevesinde Ulusal ve Uluslararası etkinliği olan hizmetler beklenemez. Kısaca Kaliteli Hizmet Anlayışı beklenemez.

5 Hizmette kalite DEĞİŞİM gerektirir değişim TASARIM ’la başlar. HİZMETİN SUNUMU ve HİZMETİN İZLENMESİYLE kaliteye ulaşılır.

6 2023 HEDEFİMİZ 4 milyona yaklaşan nüfusu ile Ege Bölgesinin incisi olan İzmir’de, Türkiye'nin ilk ISO belgeli ve ülkemizin ilk ağız ve diş sağlığı hastanesi unvanını alan hastanemiz bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor.

7 2023 HEDEFİMİZ İzmir Eğitim Diş Hastanesi olarak Üç kattan oluşan altıgen yapıya sahip ortasında ana bloktan oluşan Türkiye'nin en büyük ağız ve diş sağlığı hastanesine sahip olmak için çalışmalarımız sürmektedir.

8 Altıgen bir yapıya sahip olan projemizde ilk 3 kat entegre klinikler olarak düşünülmüş ve toplamda 300 ünitlik bir sisteme sahiptir. Bu ünit sayısı ile her gün yaklaşık 6000 hastaya hizmet vermeyi planlıyoruz.

9 Ana bloğumuzun her katında ise diş hekimliğinin uzmanlık dalları yer alacaktır. Bu kliniklerimizde toplam 100 ünit olacak ve her gün yaklaşık olarak 2000 hasta tedavi imkanı bulacaklardır.

10 Ana bloğun iki katında çene cerrahi, periodontoloji, ortognatik cerrahi dallarında kullanılmak üzere ameliyathaneler, dışa bağımlılığı ortandan kaldırmak için çalışacak AR-GE laboratuvarlarıyla, seminer eğitim salonları, en alt katta tam donanımlı radyoloji birimi olacaktır.

11 Ana girişin her iki tarafında hastanemizi daha da geliştirmek için kiraya verilerek gelir elde edilecek olan market, eczane ve medikal firmaların yer aldığı bir bölüm, en üst katta idari birim, entegre kliniklerimizin üzerinde panoramik görüntüye sahip kafeterya ve çatı katında teras restaurant’ının olduğu kompleks bir yapı…

12 Heliport ve 112 bekleme alanının da yer alacağı hastanemizde kafa yüz travmalarında, maksillo- fasiyal yaralanmaların neden olduğu durumlarda hastaya anında müdahale etme imkanına sahip olacağız.

13 Ve İşte 2023 Hedefimiz


"4000 yıl önce SOKRATES ; ‘Sorgulanmamış yaşam yaşamaya değmez.’ demişti. Yaşanası bir dünya içindir ki, insanlar; baktığını görmeli, gördüğünü anlamalı," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları