Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KURULUŞ Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KURULUŞ Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik,"— Sunum transkripti:

1 KURULUŞ Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik, dövme çelik, pik döküm, sifero döküm, çelik döküm hammaddeli parçaların talaşlı imalatlarını yüksek hassasiyetlerde yapmaktadır.

2 VİZYON / MİSYON Vizyonumuz; Ulusal ve uluslararası pazarda; gelişmiş teknolojisi, kalitesi ve yenilikçi adımlarıyla, proseslerini ve maliyetlerini her zaman geliştirmeyi hedefleyen bir kuruluş olarak anılmak. Misyonumuz; Her zaman daha iyiyi hedefleyen anlayışımızla, operasyonel kabiliyetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan bir kuruluş olmak ve bu durumu her an gelişebilir kılmak.

3 MÜHENDİSLİK MÜHENDİSLİK GEREÇLERİ ;
Gövdesan Makine ;Ürün tasarımlarında, İş parçalarının üretim şartlarının kontrolünde, Üretilmesi gereken aparat ve avadanlıkların tasarımında. Müşteri datalarının incelenmesinde ve geliştirilmesinde, Makine ve ekipman tasarımlarında ; “SolidWorks Profesional “ CAD yazılımına sahiptir. Bu sayede Makine , kalıp , avadanlık , fikstür gibi Ekipmanların tasarımları ve üretilmeleri mümkün kılınmıştır.

4 MÜHENDİSLİK GEREÇLERİ ;
Gövdesan Makine ;Ürün tasarımlarının Doğrulanmasında, tasarımların hayata geçmeden Simule edilmesinde ve çeşitli mühendislik hesaplamalarını “SolidWorks Simulation Profesional” CAE yazılımıyla yapar. (Bilgisayar destekli mühendislik) Bu sayede ürün imalatında kullanılan makine, avadanlık Kalıp, fikstür vb ürünlerin tasarımları ve imalatları Hatasız ve kısa zamanlarda ortaya çıkmaktadır.

5 MÜHENDİSLİK GEREÇLERİ ;
Gövdesan Makine ;ürünlerinin imalatında,takım yollarının ve benzeri teknik konuların çözümünde “ESPRİT CAM” programını kullanmaktadır. Bu sayede imalatı yapılacak ürünlerin programa süreleri ve doğruluk seviyeleri üst düzeye çıkarılmaktadır.

6 ÜRETİM Gövdesan Makine Talaşlı imalat ve proje yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır. Hızlı ve kaliteli üretim yapabilmek adına; kesici takımlar ve CNC tezgahlar konusunda her zaman güncel kalma yolundadır, bu kapsamda iş ve maliyet geliştirme hususunda TÜBİTAK ile ortak çalışmalar yürütmüştür ve yürütmektedir. İş ve maliyet geliştirme hususunda bölgedeki en kabiliyetli ekiplerle çalışma konusunu prensip edinmiştir. Üretim hatlarını ve avadanlıklarını sık sık yenileyerek müşteri beklentilerine en üst düzeyde cevap vermeyi hedeflemiştir. Üretim personeli ile yönetim; kaliteyi, iş güvenliği ve iç huzuru geliştirmek adına sürekli istişare halinde bulunur ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmaya çalışır.

7 SERİ İMALAT PARÇA ÜRETİMİ;
Gövdesan Makine müşterileriyle belirli vadelerde anlaşmalar yaparak; Çelik, Dövme çelik, Pik döküm, Sifero döküm, Bazı polimer malzemeler, Bası ahşap malzemeler , Çelik döküm, gibi hammaddeye sahip ürünlerin talaşlı imalatında ve Proje yönetiminde uzmanlaşmıştır.

8 SERİ İMALAT PARÇA ÜRETİMİ;
Gövdesan Makine; üretimini sağladığı her ürün üzerinde müşteri memnuniyeti kapsamında çeşitli araştırmalar yapar. Bu araştırmalardaki temel hedef ; Ürün maliyetlerini düşürmek, Ürün kalitesini artırmak, Üretilebilirliğini kolaylaştırmak.

9 MAKİNA PARKURU CNC TORNALAR 12” Tornalar 10” Tornalar 8” Tornalar

10 CNC TORNALAR 10” Çift aynalı tornalar.

11 CNC FREZELER 1000X 500X500 CNC Dik işleme merkezi 300X300X250 Transfer tezgahı

12 ÜNİVERSAL TAKIM TEZGAHLARI
1000X 300X300 Kalıpçı Frezesi Üniversal Torna ( 5m) Çok Milli Matgap Klavuz Çekme Makinaları Otomatik Kama Makinası Otomatik Rotary Kaynak Makinası Gazaltı Kaynak Makinaları Elektrik Ark Kaynak Makinası

13 CNC PLAZMA 2000X6000 mm

14 KALİTE Gövdesan Makina’ da kalite ;
ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir. TS kalite sistemi başvurusunu yapmıştır ve muhtemel olan en kısa sürede devreye alınacaktır. Bağımsız kalite denetçileri tarafından her ay kalite sistemi denetimi yaptırır, çeşitli aksiyonlar alarak sistemi her zaman dinamik tutmayı hedefler.

15 Gövdesan Makine kalite ekipmanlar ;
KALİTE LABORATUVARI Gövdesan Makine kalite ekipmanlar ; 3 boyutlu ölçüm cihazı, Havalı Gage, Yüzey cilası ölçüm cihazı, Sertlik ölçme cihazı, Kaplama ölçüm cihazı, Ve geleneksel ölçüm cihazları.

16 KALİTE LABORATUVARI Gövdesan Makine kalite ekipmanlar ;

17 ÜRETİLEN ÖRNEK PARÇALAR

18 ÜRETİLEN ÖRNEK PARÇALAR

19 ÜRETİLEN ÖRNEK PARÇALAR

20 ÜRETİLEN ÖRNEK PARÇALAR

21 REFERANSLARIMIZ

22 İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Adres ; Piri Reis Mh. Bağdat Cd. Orpa San. Sitesi B Blok B1-B4 Darıca- Kocaeli / TÜRKİYE Tel : Fax : Web :


"KURULUŞ Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları