Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik, dövme.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik, dövme."— Sunum transkripti:

1 Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik, dövme çelik, pik döküm, sifero döküm, çelik döküm hammaddeli parçaların talaşlı imalatlarını yüksek hassasiyetlerde yapmaktadır.

2 Vizyonumuz; Ulusal ve uluslararası pazarda; gelişmiş teknolojisi, kalitesi ve yenilikçi adımlarıyla, proseslerini ve maliyetlerini her zaman geliştirmeyi hedefleyen bir kuruluş olarak anılmak. Misyonumuz; Her zaman daha iyiyi hedefleyen anlayışımızla, operasyonel kabiliyetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan bir kuruluş olmak ve bu durumu her an gelişebilir kılmak.

3

4

5

6  Gövdesan Makine Talaşlı imalat ve proje yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır.  Hızlı ve kaliteli üretim yapabilmek adına; kesici takımlar ve CNC tezgahlar konusunda her zaman güncel kalma yolundadır, bu kapsamda iş ve maliyet geliştirme hususunda TÜBİTAK ile ortak çalışmalar yürütmüştür ve yürütmektedir.  İş ve maliyet geliştirme hususunda bölgedeki en kabiliyetli ekiplerle çalışma konusunu prensip edinmiştir.  Üretim hatlarını ve avadanlıklarını sık sık yenileyerek müşteri beklentilerine en üst düzeyde cevap vermeyi hedeflemiştir.  Üretim personeli ile yönetim; kaliteyi, iş güvenliği ve iç huzuru geliştirmek adına sürekli istişare halinde bulunur ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmaya çalışır.

7 Gövdesan Makine müşterileriyle belirli vadelerde anlaşmalar yaparak;  Çelik,  Dövme çelik,  Pik döküm,  Sifero döküm,  Bazı polimer malzemeler,  Bası ahşap malzemeler,  Çelik döküm, gibi hammaddeye sahip ürünlerin talaşlı imalatında ve Proje yönetiminde uzmanlaşmıştır.

8 Gövdesan Makine; üretimini sağladığı her ürün üzerinde müşteri memnuniyeti kapsamında çeşitli araştırmalar yapar. Bu araştırmalardaki temel hedef ;  Ürün maliyetlerini düşürmek,  Ürün kalitesini artırmak,  Üretilebilirliğini kolaylaştırmak.

9

10

11

12

13

14 Gövdesan Makina’ da kalite ;  ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.  TS 16949 kalite sistemi başvurusunu yapmıştır ve muhtemel olan en kısa sürede devreye alınacaktır.  Bağımsız kalite denetçileri tarafından her ay kalite sistemi denetimi yaptırır, çeşitli aksiyonlar alarak sistemi her zaman dinamik tutmayı hedefler.

15 Gövdesan Makine kalite ekipmanlar ;  3 boyutlu ölçüm cihazı,  Havalı Gage,  Yüzey cilası ölçüm cihazı,  Sertlik ölçme cihazı,  Kaplama ölçüm cihazı,  Ve geleneksel ölçüm cihazları.

16 Gövdesan Makine kalite ekipmanlar ;

17

18

19

20

21

22 Adres ; Piri Reis Mh. Bağdat Cd. Orpa San. Sitesi B Blok B1-B4 Darıca- Kocaeli / TÜRKİYE Tel : 0 262 654 16 33 Fax : 0 262 654 16 32 Web : www.govdesan.com


"Gövdesan Makina; Kocaeli Darıca sanayi sitesinde konuşlu 2.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde; otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörüne; çelik, dövme." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları