Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BÖTE CEİT 418 www.teachertube.com HAKKINDA BİL Hazırlayan : 20051170 Birol ÖZUYANIK.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BÖTE CEİT 418 www.teachertube.com HAKKINDA BİL Hazırlayan : 20051170 Birol ÖZUYANIK."— Sunum transkripti:

1 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BÖTE CEİT 418 www.teachertube.com HAKKINDA BİL Hazırlayan : 20051170 Birol ÖZUYANIK

2 Bu site ne amaçla kullanılır? Bu sitenin kullanım amacı gerek öğrencilere gerekse öğretmen veya öğretim adaylarına her konuda gerek video, gerek doks, gerek audio, gerek photos, gerek channels, community ve classifieds hakkında genel kapsam da bir bilgi sunumunu sağlayan bir sitedir. Bu sitede genellikle öğretmenler veya öğretim elemanları öğrencilerine ders anlatacaklarında veya anlattıkları konuları doks veya fotolarını ekleyerek öğrencilerine buradan ders notlarını verebilirler, bu amaçla öğrenciler notlarını derse gelmeden önce alıp çalışıp sınıfına o şekil gidiyor ve öğretmenler de dersi yaparken öğrencilerle birlikte çok iyi etkileşim kura biliyorlar.

3 Bu sayfa www.teachertube.com un ana sayfası görüyoruz burada da görüldüğü gibi burada kolayca üye olup istediğimiz alanda aradığımız bilgileri rahatlıkla bulabiliyoruz.www.teachertube.com

4 İleriki yaşamımızda bize ne gibi yararı olur? İleriki yaşamımıza biz öğretmen adayları için gerek kendimizi geliştirmek açısından, gerekse öğrencilerimize verdiğimiz derslerde kullanacağımız notları buradan paylaşarak hem öğrencilerimizle bu bilgiyi paylaşıyoruz hem de tanımadığımız insanlarla bu bilgileri paylaşıyoruz. Günümüz teknolojisinde bu site ve buna benzer sitelerle eğitimin çok iyi bir noktaya geleceğine inanıyorum.

5 Teachertube sayfasından video ve docs görüntüleri.

6 Teachertube sayfasından photos ve audio görüntüleri.

7 Teachertube nasıl üye olabiliriz? Adım 1. Sayfanın sağ üst kısımda SINGUP kısmından ücretsiz üye olabiliriz, üye olduktan sonra bizde bu siteye istediğimiz dosyaları ekleyebiliriz.

8 Önümüze bu sayfa geliyor burada istenilen bilgileri giriyoruz ve buradan kaydımızı yapıyoruz.

9 Burada kullanıcı ismimizi istiyor. Burada password istiyor. Password tekrarlama.

10 E-mail id istiyor. İlk ismi istiyor. Soyadı istiyor.

11 Burada ilk önce kız/erkek seçeneği var, sonra doğum tarihi, ülke, posta kodu nu istiyor. Son olarak SUBMİT düğmesine basıyoruz. Adım 2.

12 Daha sonra kayıt işlemi bittikten sonra bu sayfa geliyor buradan siteye giriş yapıyoruz. Adım 3.

13 Siteye giriş yaptıktan sonra önümüze gelen sayfa bu şekildedir buradan artık istediğimiz şekilde yüklemeler yapabiliriz.

14 Siteye bir PPT ve VIDEO eklemek için yapılması gereken. Burada SAĞ taraftaki UPLOAD düğmesine basarak buradan video mu docs mü yüklemek istediğimiz seçeneği seçip yükleyebiliriz.


"YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BÖTE CEİT 418 www.teachertube.com HAKKINDA BİL Hazırlayan : 20051170 Birol ÖZUYANIK." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları