Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ARAMA MOTORU KULLANIMI En çok kullanılan arama motoru hizmeti sunan sitelerden www.google.com sitesinin adresini internet explorer penceresindeki adres.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ARAMA MOTORU KULLANIMI En çok kullanılan arama motoru hizmeti sunan sitelerden www.google.com sitesinin adresini internet explorer penceresindeki adres."— Sunum transkripti:

1 ARAMA MOTORU KULLANIMI En çok kullanılan arama motoru hizmeti sunan sitelerden www.google.com sitesinin adresini internet explorer penceresindeki adres çubuğuna yazıyoruz. www.google.com

2 Aradığımız cümleyi arama kutusuna yazıyoruz. Aradığımız konuda geçen anahtar sözlük Aradığımız konuda geçen anahtar sözcük ya da sözcüklerin geçtiği siteler listelenir.Aradığımız anahtar sözcük kalın bir şekilde yazılı olarak gösterilir.

3 Aradığımız bir resim ise… Resmini aradığımız sözcüğü arama kutusuna yazdıktan sonra arama kutusunun üstündeki Grafikleri işaretleriz.Daha sonra sağ taraftaki Görsellerde Ara seçeneğine tıklarız.Böylece aradığımız sözcükle ilgili görsellerin olduğu sayfalar listelenir.

4 Kaç sayfanın tarandığı,taramanın kaç saniye sürdüğü gibi bilgiler.

5 Listelenen diğer sayfalar.

6 Hazırlayan: HASİNE ÇAĞLAR


"ARAMA MOTORU KULLANIMI En çok kullanılan arama motoru hizmeti sunan sitelerden www.google.com sitesinin adresini internet explorer penceresindeki adres." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları