Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

"Şirket İçi Bilgi Dökümanı, Kişiye Özel Gönderilmiştir, Paylaşılamaz Çoğaltılamaz"

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: ""Şirket İçi Bilgi Dökümanı, Kişiye Özel Gönderilmiştir, Paylaşılamaz Çoğaltılamaz""— Sunum transkripti:

1 "Şirket İçi Bilgi Dökümanı, Kişiye Özel Gönderilmiştir, Paylaşılamaz Çoğaltılamaz"

2 Bu alan toplantıda başarılı TÖ’lerimizle birlikte kutlanmak istenen kriterlere göre, BSS’lerimiz tarafından doldurulacak.

3 K3 BÖLGE HEDEFLERİMİZ Bu alan BSS’lerimiz tarafından doldurulacak.

4 KADIN OLMANIN güzelliğini kutluyoruz!

5 Yeni Kayıt Yapmamız İçin Araçlarımız Avon İnci Hoşgeldin Programı ilk hediyesi parfüm! Daha bir çok fırsat... Saha araştırmalarımızda kullanmamız için hazırlanan, El İlanları ile Takım Öncüsü ve Temsilci kayıt REKORU Kıracağız! Temsilci Programı hediyelerimiz! Kayıt Ücreti Yepyeni parfümümüz Far Away Gold!

6 Aktif Temsilci Sayısını ve Satışları Artırmak İçin Araçlarımız! Katalogtaki muhteşem promosyonlar ve indirimli ürünler! Avon İnci Hoşgeldin Programı ilk hediyesi Perceive Parfüm ile P kayıtlarınızı aktif etme fırsatı! Panoramadaki birbirinden güzel örnek ürünler! Daha bir çok fırsat... Temsilci Programı hediyelerimiz! Far Away Gold sosyal medya aktivitesi! Far Away Gold EDP paket fırsatı!

7 Facebook Uygulamasını Kaçırmayın! Avon Turkiye Facebook sayfasındaki uygulamamızı müşterileriniz çok sevecek

8 Kadınlar Günü’ne özel HEDİYE KATALOĞUMUZDAKİ yepyeni ürünlerimizle müşterilerimiz mükemmel fiziğin sırrını keşfedecek! Tayt Korse

9 ÖRNEK ÜRÜN

10

11 5 adet Far Away Gold EDP’den oluşan paketi alana,1 adet EDP HEDİYE Avantajlı Paket Fırsatını Kaçırmayın...

12 Detaylı bilgi için avon.com.tr'yi ziyaret edin!

13 K4’ten itibaren her gruba özel Temsilci Programlarımız ve sürprizlerle dolu ayrıcalıklarımız sizi bekliyor. K4’e kadar olan süre sizin ve Temsilcilerinizin bir üst gruba ulaşarak daha fazla kazanç fırsatı ve ayrıcalıktan yararlanabilmeniz için önemli bir fırsat. Daha fazla satış yaparak K4’e bir üst grupta girebilirsiniz. Üst gruba geçmek için kalan satış tutarınızı internet sitemizden Temsilciye Özel / Avon Ailemiz‘den takip edebilirsiniz.

14

15 YENİ TEMSİLCİLERİMİZE ÖZEL AVON İNCİ HOŞGELDİN PROGRAMI Detaylı bilgi Panorama Dergimizde. 1.ve 2. kampanyasında toplam 700TL sipariş veren Yeni Temsilcilerimiz Kırmızı Kol Çantası kazanıyor! 3. ve 4. kampanyasında toplam 800TL sipariş veren Yeni Temsilcilerimiz Kırmızı Makyaj Çantası kazanıyor!

16 K2 ve K3 süresince, 10 adet katalog içeren, toplam 700 TL sipariş veren Temsilcilerimiz Bahar Paketi ’ni Kazanıyor ! Detaylı bilgi Panorama Dergimizde.

17 Avon Club Üyelerimiz Bol Bol Puan Toplayın! Dilediğiniz Hediyeyi Seçin! Detaylı bilgi Panorama Dergimizde.

18 Daha fazla katalog= Daha fazla müşteri= Daha fazla satış

19

20

21

22

23 İNTERNET SİTEMİZDEKİ! KAZANÇ HESAPLAMA ARACIMIZ Kullanımı kolay, hızlı ve eğlenceli Kazanç Hesaplama Aracı ile; Ekip yapınızı kendiniz tasarlayarak ne kadar kazandığınızı hesaplayabilir, Kazanmak istediğiniz miktarı seçerek, nasıl bir ekibe sahip olmanız gerektiğini öğrenebilir, Hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tutara nasıl ulaşacağınıza siz karar verebilirsiniz. Temsilcileriniz de bir Takım Öncüsü’nün ne kadar kazandığını Kazanç Planlama Aracıyla hesaplayabilirler!

24 OTOMATİK ÖDEME SİSTEMLERİ

25 Bu alan bölge ihtiyacına göre BSS’lerimiz tarafından doldurulacaktır.

26 Hep birlikte, Çok Başarılı ve Kazançlı Bir Kampanya Geçireceğimize Eminim!


""Şirket İçi Bilgi Dökümanı, Kişiye Özel Gönderilmiştir, Paylaşılamaz Çoğaltılamaz"" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları