Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

English version 1.0 © Unaico 2010. All Rights Reserved. İnsanların karşılaştığı yer.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "English version 1.0 © Unaico 2010. All Rights Reserved. İnsanların karşılaştığı yer."— Sunum transkripti:

1 English version 1.0 © Unaico All Rights Reserved. İnsanların karşılaştığı yer

2 2 Unaico ne yapıyor.. Online Community 3 Büyük Endüstriyi Biraraya Getiriyor..... Geleneksel pazarlama ”Bu üç endüstriyi birleştiren ilk şirket” Doğrudan Ticaret Endüstrisi Online İletişim © Enigro All Rights Reserved.

3 Tarihçe – Neden bir iletişim sitesi? Facebook (400 miljoner aktif kullanıcı) Facebook; kurucuları PayPal Peter Thiel, Accel Partners ve Greylock Partners’inde aralarında bulunduğu cok ortaklı bir şirkettir. 2007’de Microsoft şirket hisselerinin % 1,6 sını 246 milyon $’a satın aldı. Twitter (bir ayda 54.7 milyon benzersiz ziyaretçi) Twitter, merkezi San Francisco’da, bir çok analizciye göre; şimdi en hızlı büyüyen sosyal ağ (Network). “Mikro bloglama“ sağlar – kullanıcılarına 140 karaktere kadar bir kısa mesaj yazmak için izin verir © Enigro All Rights Reserved. SiteTalk (2009 yılında ki kayıtlı sayısı ) 16 Ocak 2010’da açıldı. Yaklaşık günde 2000 yeni kaydıyla büyüyor. 2011’den önce yaklaşık 10 milyon kullanıcının olacağı hesaplanıyor.

4 Neden SiteTalk? -Entegre edilmiş internet alış-veriş merkezi -İnternet tabanlı eğitim, -Eğlence örneğin muzik, film, buluşma & oyun vs. - Kullanıcı için sadakat programı, ”Beraber olmakla ne kazanacağım?” Kullanıcılarını, yeni üye buldukça ödüllendiren tek iletişim sitesi Kültürleri, değerleri ve küresel işi birlikte getirir © Enigro All Rights Reserved.

5 5 5 İş Modeli © Unaico All Rights Reserved. Yatırım Seyahat Eğitim Eğlence Webshop İnternet Bankacılığı

6 – Sosyal pazarlama AdClicks - Sosyal pazarlama © Enigro All Rights Reserved. İnternet- pazarlama Network- pazarlama Geleneksel pazarlama ”tüm bu kanalları bir araya getiren ilk iletişim merkezi”

7 7 adclicks - sosyal pazarlama Küresel pazarlama Marka inşa etmek Yeni pazarlara ulaşmak Yeni üyelere ulaşmak Yeni müsterilere ulaşmak Adclicks sahipleri arasında paylaşım Hakkında kolay konuşulabilen 24 saat/gün 7 gün/hafta Açık © Enigro All Rights Reserved.

8 Yönetim ”Doğrudan satış sektöründe 100 yıldan fazla deneyim” © Enigro All Rights Reserved. Asya Bürosu Hong Kong Singapore i Q Avrupa Bürosu Almanya İngiltere CEO DAN ANDERSSON

9 9 BRONZ ÜYELİK = 500 € (Hobi-İş) - Arkadaşlarinizla konuştuğunuz sırada, aynı zamanda para kazanın - Şirket reklam kampanyalarının bir bölümüne sahip olun (AdClick) - Şirket ortağı (Hisse sahibi) GOLD ÜYELİK = 2000 € (Ciddi - İş) -Arkadaşlarinizla konuştuğunuz sırada, aynı zamanda para kazanın - Şirket reklam kampanyalarının bir bölümüne sahip olun (AdClick) - Şirket ortağı (Hisse sahibi) ÜYELİK = 149 € - Arkadaşlarinizla konuştuğunuz sırada, aynı zamanda para kazanın ÜCRETSİZ ÜYELİK - SiteTalk kullanıcısı. - Sanal mağazalardan yararlanan özel müsteri (SiteTalk ile işbirliği yapan) Üyelik © Enigro All Rights Reserved.

10 Üyelik (149 BV) Towah ödeme kartı MasterCard SiteTalk.com/kullanıcı ismi Unaico.com backoffice Ücret: 149 € Başlama paketi © Enigro All Rights Reserved.

11 Bronz paket (500 BV) Towah ödeme kartı MasterCard SiteTalk.com/kullanıcı adı Unaico.com backoffice E-kitap x 15 (300 € değerinde) AdClickx10,000(her tıklama 0.05€ değerinde) 125 € değerinde şirket hissesi Zorunlu hesabına 50 € yatırılıyor Ücret: 500 € © Enigro All Rights Reserved. Başlama paketi

12 Goldpaket (2,000 BV) © Enigro All Rights Reserved. Towah ödeme kartı MasterCard Holiday-Plus 1 yıl SiteTalk.com/kullanıcı adı Unaico.com backoffice E-kitap x 60 (1.200€ değerinde) AdClickx40,000(her tıklama 0.05€ değerinde) 1250 € değerinde şirket hissesi Zorunlu hesabına 250 € yatırılıyor Ücret: € Başlama paketi

13 İç borsa © Enigro All Rights Reserved. Borsayı etkileyenler : Yeni üyeler. Ne zaman bir üye para alırsa. I-Yatırımcı Klübünden gellen kar SiteTalk.com tarafından sunulan ürünler ve servisler üzerinden yapılan ciro (kar) 49%yöneticiler ve yatırımcılar için ayrılmıştır Amaç; 2012 de Sitetalk.com’u halk borsasına sokmak! Çünkü her üyelik değeri 25€ ve biz 2012 ye kadar ücretsiz kullanıcının olacağını düşünüyoruz. Ne kadar olur o zaman senin hisselerinin değeri?

14 14 % 10 İkil takım primi zayıf bacaktan %10 Kişisel referans primi Borsa Karpayı ve değer artışı Eşleşme primi % 2-5 (7 seviye) Para kazanmanın 4 yolu İş imkanı © Enigro All Rights Reserved.

15 İkili takım primi 2000 € Siz Sol takımSağ takım 2000 € Örneğin. Zayıf bacak cirosu = € Ödeme €’nun % 10’u = 600 € © Enigro All Rights Reserved. İş İmkanı En fazla gelir / hafta / pozisyon Üye= 500 € Bronz= € Gold= € Bir hafta içerisinde zayıf bacağın oluşturduğu ciro üzerinden % 10 prim ödenir.

16 16 Eşleme primi sadece ikili gelire dayalıdır. (Direk sponsor primi değil ve diğer üyelerin eşleme primi de değil) Toplam Seviye % 3 % 2 % 3 % 2 % 5 % 2 % 3 % 2 % 5 % 2 % 3 % 2 % 5 % 2 % 3 % 10% 20% 15% Eşleme primi; sizin organizasyonunuzun toplam ürünleri ve hizmetleri üzerinden ödenir. Direk kaydedilen üyeler Eşleme primi © Enigro All Rights Reserved. İş İmkanı

17 Unaico Yaşam stili ödülleri Ne zaman Director pozisyonuna geldiğinizde Rolex saat kazanıyorsunuz. Araba programı Ne zaman zirve - posizyonuna ulaştığınızda Tayland’da bir ev kazanıyorsunuz. © Enigro All Rights Reserved. Amacınıza ulaşmak için, yardımcı olması için sponsorunuza veya üst sıranıza ricada bulunun. İş İmkanı

18 Bugün, hemen üye olun! Unaico ile sizin, başarıya giden yolunuz? 1. Karar – Hemen ŞİMDİ internetten kaydınızı yapın 2. Neden? – Amaçlarınızı yazın (Hayalleriniz) 3. En az 100 kişilik isim listesi, ama 15’ten az isimle işe başlayın 4. Insanlarla iletişime geçin – toplantı/internet-sunumları 5. Olanaklar hakkında konuşun–Bağlantı adresinizi insanlara gönderin 6. Eğitim kursları ve eğlenceli eğitimlere katılın © Enigro All Rights Reserved.


"English version 1.0 © Unaico 2010. All Rights Reserved. İnsanların karşılaştığı yer." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları