Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !"— Sunum transkripti:

1 Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !

2 68 yıl kadar önce Naziler’in planladığı gibi gerçekleştirildi.. HOLOCAUST

3 Müttefik Kuvvetlerin Başkomutanı EISENHOWER temerküz/ölüm kamplarında kurbanları bulduğunda olabildiğince çok resim ve film çekilmesini emretti ve civardaki Almanları DEHŞET ’i görsünler diye bu kamplara getirterek bazı durumlarda da cesetleri onlara yaktırdı.

4 Bunun nedeni mi? “Mümkün olduğunca resim, film ve kanıt toplamak. Çünkü günün birinde bir ‘SON OF A BITCH’ bu hiç olmadı diyecek”

5 Kötülüğün başarısı için gerekli herşey, iyi insanların hiçbir şey yapmamasıdır. (Edmund Burke)

6 İNGİLTERE artık İngiliz okullarında HOLOCAUST konusunda bilgi verilmesini durdurdu. Ders programından sildi. Nedeni ise Müslüman toplumların şimdiki inancına göre HOLOCAUST’un hiç olmamış olduğu. Evet, İNGİLTERE..

7 Ve bu kararla her ülke kendini bu şekilde öldürtmeye bu kadar kolay izin veriyor demek.. 2.Dünya savaşı biteli 60’tan fazla yıl geçti..

8 6 milyon Yahudi, 20 milyon Rus, 10 milyon hristyan öldürüldü, boğazlandı, tecavüz edildi, yakıldı, aşağılandı..

9 İRAN ve benzeri ülkeler HOLOCAUST’un bir yalan, bir efsane olduğunu BEYAN ediyor. Dünyanın heryerinde insan insana zarar vermeye devam ediyor! Bitti mi? Hayır

10 İnsanların insanlara zarar vermesini önlemek için siz ne yapıyorsunuz??? !!!

11 Sadece zarar görenleri toparlayıp ayıbınızı süpürüyorsunuz!!! Veya süpürenleri seyrediyorsunuz!!!


"Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları