Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hayatta ; İki cebin olmasına dikkat et.. Bir cebinde paran pulun.. Diğer cebinde ise Dostların bulunsun..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hayatta ; İki cebin olmasına dikkat et.. Bir cebinde paran pulun.. Diğer cebinde ise Dostların bulunsun.."— Sunum transkripti:

1

2

3 Hayatta ; İki cebin olmasına dikkat et.. Bir cebinde paran pulun.. Diğer cebinde ise Dostların bulunsun..

4 İki cebin para dolu olsa bile Hiç çevren,dostun Yoksa yanında.. Belki birçok şeyi çözersin ama Herşeyi değil..

5 Yeterli paran olmayıp İki cebinde de Sadece dostların varsa Fazla bir şey bekleme Paran olması şart..

6 En iyisi ve en akıllıcası Bir cebinde para Öbür cebinde dostlarının Olmasıdır.. Bazen elini paraya atarsın Bazen de dostlarına..

7 Dostların, Ailen,eşin ve çocukların Sana para kadar gereklidir.. Onların değerini bil.. Onların hayatına karışmaya Onları düzeltmeye ve idare etmeye Kalkışma..

8 Sen onların en mükemmeli değilsin ki.. Ara sıra da olsa yanılabileceğini Kabul et.. Olabildiğince Anlayışlı olmaya çalış.. Adalet duygularını Geliştirmeye bak..

9 Peşin yargılı olma.. Önce kişiye bakıyor Sonra sözlerine değer veriyorsan Hislerinle hareket ediyorsun demektir.. Oysa,önce söze bakıp Ona göre Kişiye değer veriyorsan Akıllıca ve tarafsızca Davranıyorsun demektir..

10 Unutma ki,hiç ummadığın insanlardan Çok yerinde ve faydalı Fikirler alabilirsin.. Önce dinle sonra karar ver.. Peşinen birilerini kabul Peşinen birilerini red etme.. Hislerinden çok Aklına uygun hareket etmek istiyorsan Bakış açını buna göre düzelt ve ayarla..

11 Kendi öykülerinin kahramanı ol.. Hayata,zenginlik ya da fakirlik Olarak bakma..sımsıkı sarıl ona.. Geceleri pencereni açıp Yıldızlara seslen İçinde aydınlık ve sevgi varsa Yanına gelebilirler..


"Hayatta ; İki cebin olmasına dikkat et.. Bir cebinde paran pulun.. Diğer cebinde ise Dostların bulunsun.." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları