Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !"— Sunum transkripti:

1 Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !

2 68 yıl kadar önce Naziler’in planladığı gibi gerçekleştirildi.. HOLOCAUST

3 Müttefik Kuvvetlerin Başkomutanı EISENHOWER temerküz/ölüm kamplarında kurbanları bulduğunda olabildiğince çok resim ve film çekilmesini emretti ve civardaki Almanları DEHŞET ’i görsünler diye bu kamplara getirterek bazı durumlarda da cesetleri onlara yaktırdı.

4 Bunun nedeni mi? “Mümkün olduğunca resim, film ve kanıt toplamak. Çünkü günün birinde bir ‘SON OF A BITCH’ bu hiç olmadı diyecek”

5 Kötülüğün başarısı için gerekli herşey, iyi insanların hiçbir şey yapmamasıdır. (Edmund Burke)

6 İNGİLTERE artık İngiliz okullarında HOLOCAUST konusunda bilgi verilmesini durdurdu. Ders programından sildi. Nedeni ise Müslüman toplumların şimdiki inancına göre HOLOCAUST’un hiç olmamış olduğu. Evet, İNGİLTERE..

7 Ve bu kararla her ülke kendini bu şekilde öldürtmeye bu kadar kolay izin veriyor demek.. 2.Dünya savaşı biteli 60’tan fazla yıl geçti..

8 6 milyon Yahudi, 20 milyon Rus, 10 milyon hristyan öldürüldü, boğazlandı, tecavüz edildi, yakıldı, aşağılandı. Bu e-posta tüm insanlığa anımsatıcı olarak hazırlandı..

9 İRAN ve benzeri ülkeler HOLOCAUST’un bir yalan, bir efsane olduğunu BEYAN ediyor. Bu e-postanın amacı Dünyanın heryerinde okunmasıdır.

10 Bu e-postanın dünyayı dolaşmasında zincirin bir ek halkası olun siz de !!!

11 Hemen silmeyin... Başkalarına iletmek için 1 dakikanız yeter..


"Holocaust’un Resim ve filmlerinin çokça çekilmesi için emir verdiğinde GENERAL DWIGHT D. EISENHOWER haklıydı Olamaz gibi görünüyor ama.. !" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları