Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ANKARA Ticaret odası’nın başlattığı anlamlı bir kampanya var; Bu kampanya barkodu 869 ile başlayan ürünlerin alınması yönünde vatandaşlarımıza çağrı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ANKARA Ticaret odası’nın başlattığı anlamlı bir kampanya var; Bu kampanya barkodu 869 ile başlayan ürünlerin alınması yönünde vatandaşlarımıza çağrı."— Sunum transkripti:

1

2

3

4 ANKARA Ticaret odası’nın başlattığı anlamlı bir kampanya var; Bu kampanya barkodu 869 ile başlayan ürünlerin alınması yönünde vatandaşlarımıza çağrı yapıyor !

5 Yerli Malı ürünü bilmenin en pratik yolu; ürünün barkoduna bakmak. Barkod 8 69 rakamları ile başlıyorsa TÜRKİYE MALI’dır.

6 Bu kod uluslar arası geçerliliği olduğu için Dünyanın heryerinde size tek bir mesaj verir.

7 TÜRKİYELİ BABALAR İŞSİZ KALMASIN…

8 TÜRKİYE EKONOMİSİ GÜÇLENSİN… BİZİM PARAMIZ BİZDE KALSIN !

9 TÜRKİYE ÇOCUKLARININ GELECEĞİNİ KARARTMA !

10 GÜNÜMÜZDE SAVAŞLARIN TOPLA TÜFEKLE DEĞİL PARAYLA YAPILDIĞINI UNUTMAYIN.. Türkiye ekonomisi bugün güçlü ekonomiler karşısında bağımsızlık savaşı veriyor. Bu savaşta parolamız 869'dur. Yani Türkiye‘linin şifresi 869'dur. Savaşı kazanmak ve başı dik gezmek istiyorsak ülkemizin ürünlerine sahip çıkalım." Leh Kralı borç istediği zaman II. Murat'a "Verelim mi?" diye sorulduğunu, II.Murat'ın da, “Verin. Bugün borç alan, yarın talimat alır" cevabını verdiğini hatırlayarak, IMF'den borç alan Türkiye'nin, bu para karşılığında IMF'nin istediği yasaları çıkarmaya zorlandığını ve Dünya ekonomisine bugün bu anlayışın hakim olduğunu unutmayın!!! İthal ürünlere verdiğimiz her kuruş, ekonomimizi çıkmaz sokağa götürüyor, yerli sanayinin bacası tütmez oluyor. Gençlerimize istihdam yaratılamıyor. Yerlisi varken yabancı mal almak, kıt kaynaklarımızının dışarıya gitmesi ve yatırımların azalmasıdır. Azalan yatırım, çoğalan işsizliktir. İşsizliği kendi ellerimizle büyütmeyelim…

11


"ANKARA Ticaret odası’nın başlattığı anlamlı bir kampanya var; Bu kampanya barkodu 869 ile başlayan ürünlerin alınması yönünde vatandaşlarımıza çağrı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları