Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Değerli arkadaşlar, Bu tür mesajlar hepimize sıkça gelir. Meraklı olanlarımız buna yanıt verir. Ben bu tür mesajları mütebessim bir yüzle okuyup sonra.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Değerli arkadaşlar, Bu tür mesajlar hepimize sıkça gelir. Meraklı olanlarımız buna yanıt verir. Ben bu tür mesajları mütebessim bir yüzle okuyup sonra."— Sunum transkripti:

1 Değerli arkadaşlar, Bu tür mesajlar hepimize sıkça gelir. Meraklı olanlarımız buna yanıt verir. Ben bu tür mesajları mütebessim bir yüzle okuyup sonra silenlerdenim. Ancak, aşağıdaki mesajı gönderen kişi üniversiteden bir sınıf arkadaşımdır ve ilişkimiz halen devam etmektedir.

2 İki yıl öncesine kadar ismi iyi bilinen bir şirketin genel müdürü idi. Bu işini kaybettikten sonra birkaç şirkette dolaştı. Aşağıda bahsettiği yeni işi UMRAN BORU (Serdar Soysal: GM Yard. 09.02.2006, www.umran.com ) üst düzey yöneticiliğidir. Ciddiyetine inandığım için ilk kez bu tür bir oyuna dahil oluyorum ve sizlerle paylaşıyorum. GM Yard. 09.02.2006, www.umran.com ) üst düzey yöneticiliğidir. Ciddiyetine inandığım için ilk kez bu tür bir oyuna dahil oluyorum ve sizlerle paylaşıyorum.www.umran.com Sevgilerimle, ENGİN BÜYÜKEVİN

3 Subject: Sevgi Subject: Sevgi SEVGILI ARKADASLAR SEVGILI ARKADASLAR BU MESAJIMI ALDIKTAN SONRA AMAAAN HEP AYNI SEY! DIYECEGINIZI BILIYORUM. AMA BEN BIR KAÇ KEZ GELENLERI DEGERLENDIRDIM. VE SONUÇLARDAN BAHSEDEYIM SIZLERE: BU MESAJIMI ALDIKTAN SONRA AMAAAN HEP AYNI SEY! DIYECEGINIZI BILIYORUM. AMA BEN BIR KAÇ KEZ GELENLERI DEGERLENDIRDIM. VE SONUÇLARDAN BAHSEDEYIM SIZLERE: BIRINCISINDE ÇOK UMUTSUZ BIR DÖNEMDE IS DEGISIKLIGI YASADIM VE SU ANDAKI BIRINCISINDE ÇOK UMUTSUZ BIR DÖNEMDE IS DEGISIKLIGI YASADIM VE SU ANDAKI ISIME ISIME SAHIP OLDUM. SAHIP OLDUM.

4 IKINCI KERE DENEDIGIMDE ISE HIÇ OLMAYACAK BIR IKINCI KERE DENEDIGIMDE ISE HIÇ OLMAYACAK BIR HAYALIM 3 HAFTA SONRA GERÇEKLESTI ESIM VE BEN BIR EV SAHIBI OLDUK. BENCE SIZLER BENCE SIZLER DE HIÇ OLMAZSA...BIR KEZ DENEYIN VE GÖRÜN SEVGILER SEVGILER BU MESAJDAKILER BIR “NEPAL IYI SANSLAR MANTRASINDAN” ALINMISTIR. BU MESAJDAKILER BIR “NEPAL IYI SANSLAR MANTRASINDAN” ALINMISTIR. OKUMAYA VE PAYLASMAYA DEGER OLDUGUNU ANLAYACAKSINIZ. OKUMAYA VE PAYLASMAYA DEGER OLDUGUNU ANLAYACAKSINIZ.

5 Bu mesajı tutmayın. Bu mantra sizden 96 saat içinde çıkmalıdır. Son derece hoş bir sürpriz ile karşılaşacaksınız. Batıl inancınız olmasa bile bu doğrudur.

6 Y A S A M İ Ç İ N Ö G Ü T L E R Büyük asklar ve büyük kazanimlarin büyük Risk tasidigini hesaba katin. Büyük asklar ve büyük kazanimlarin büyük Risk tasidigini hesaba katin. Kaybettiginizde, aldiginiz dersi de kaybetmeyin. Kaybettiginizde, aldiginiz dersi de kaybetmeyin. Üç ‘S’yi hep uygulayin: Saygi, kendiniz için Üç ‘S’yi hep uygulayin: Saygi, kendiniz için Saygi, baskalari için, ve, tüm davranislariniz için, Sorumluluk Saygi, baskalari için, ve, tüm davranislariniz için, Sorumluluk Istediginizi alamamanizin bazen ne kadar büyük bir sans oldugunu hatirlayin. Istediginizi alamamanizin bazen ne kadar büyük bir sans oldugunu hatirlayin. Kuralları iyi öğrenin ki, onları düzgün sekilde ihlal etmeyi bilesiniz. Kuralları iyi öğrenin ki, onları düzgün sekilde ihlal etmeyi bilesiniz.

7 Küçük bir aksakligin, büyük bir arkadasligi yaralamasina izin vermeyin. Küçük bir aksakligin, büyük bir arkadasligi yaralamasina izin vermeyin. Hata yaptiginizi anladiginiz zaman, düzeltmek için derhal gerekli adimlari atin. Hata yaptiginizi anladiginiz zaman, düzeltmek için derhal gerekli adimlari atin. Biraz yanliz zaman harcayin. Biraz yanliz zaman harcayin. Kollarinizi degisime açin, ama degerlerinizin kaybolup gitmesine izin vermeyin. Kollarinizi degisime açin, ama degerlerinizin kaybolup gitmesine izin vermeyin. Sessizligin bazen en iyi yanit oldugunu hatirlayin. Sessizligin bazen en iyi yanit oldugunu hatirlayin. Iyi ve serefli bir hayat yasayin. Yaslandiginizda ve dönüp geçmisinize Iyi ve serefli bir hayat yasayin. Yaslandiginizda ve dönüp geçmisinize baktiginizda, ikinci kez keyif alin.

8 Sevgi dolu bir ev, hayatinizin temelidir. Sakin, düzenli bir ev yaratmak için elinizden gelen herseyi yapin. Sevgi dolu bir ev, hayatinizin temelidir. Sakin, düzenli bir ev yaratmak için elinizden gelen herseyi yapin. Sevdiklerinizle anlasmazliga düstügünüzde, sadece mevcut durumla ilgilenin. Geçmisi getirmeyin. Sevdiklerinizle anlasmazliga düstügünüzde, sadece mevcut durumla ilgilenin. Geçmisi getirmeyin. Bilginizi paylasin. Bu ölümsüzlüge giden yoldur. Bilginizi paylasin. Bu ölümsüzlüge giden yoldur. Dünyaya karsi nazik olun. Dünyaya karsi nazik olun. Yilda bir kez, daha önce hiç gitmediginiz bir yere gidin. Yilda bir kez, daha önce hiç gitmediginiz bir yere gidin.

9 En iyi iliskinin, biribirinize karsi duydugunuz askin, biribirinize olan ihtiyaçtan daha fazlastigi zaman oldugunu hatirlayin. En iyi iliskinin, biribirinize karsi duydugunuz askin, biribirinize olan ihtiyaçtan daha fazlastigi zaman oldugunu hatirlayin. Basarinizi, ona ulasmak için nelerden vazgeçtiginizle yargilayin. Basarinizi, ona ulasmak için nelerden vazgeçtiginizle yargilayin. Aska ve yemek pisirmeye, sonuçlarini hiç düsünmeden girisin. Aska ve yemek pisirmeye, sonuçlarini hiç düsünmeden girisin.

10 BU MANTRA E-POSTASINI, EN AZ 5 KİŞİYE GÖNDERİN VE HAYATINIZ DEĞİŞSİN.

11 0-4 kisi: Hayatiniz hafifçe degisecek. 0-4 kisi: Hayatiniz hafifçe degisecek. 5-9 kisi: Hayatiniz hoslandiginiz yönde degisecek. 5-9 kisi: Hayatiniz hoslandiginiz yönde degisecek.

12 9-14 kisi: Gelecek 3 hafta içinde en az 5 sürpriz ile karsilasacakasiniz. 9-14 kisi: Gelecek 3 hafta içinde en az 5 sürpriz ile karsilasacakasiniz. 15 kisi ve üzeri: Hayatiniz önemli ölçüde degisecek ve hep hayal ettiginiz seyler sekillenmeye baslayacak 15 kisi ve üzeri: Hayatiniz önemli ölçüde degisecek ve hep hayal ettiginiz seyler sekillenmeye baslayacak


"Değerli arkadaşlar, Bu tür mesajlar hepimize sıkça gelir. Meraklı olanlarımız buna yanıt verir. Ben bu tür mesajları mütebessim bir yüzle okuyup sonra." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları