Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MATH MIDWAY AT MOMATH. + MATH MIDWAY AT MOMATH + Times Square (New York) New York City''nin büyük kan dola ş ımını sa ğ lamak için manhattan''da kesi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MATH MIDWAY AT MOMATH. + MATH MIDWAY AT MOMATH + Times Square (New York) New York City''nin büyük kan dola ş ımını sa ğ lamak için manhattan''da kesi."— Sunum transkripti:

1 MATH MIDWAY AT MOMATH

2 + MATH MIDWAY AT MOMATH

3 + Times Square (New York) New York City''nin büyük kan dola ş ımını sa ğ lamak için manhattan''da kesi ş tikleri yer. asıl adı "Longacre Square"dir yılında the New York Times''ın merkezini buraya ta ş ımasının ş erefine meydanın adı Times Square olarak de ğ i ş tirilmi ş tir Nisan 2013

4 + Lower Manhattan (New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013 Manhattan Adası’nın en güneyinde kalan kısımdır. Aynı zamanda burası ticaretin ve politikanın merkezidir.

5 + Özgürlük Anıtı (New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013 ABD'nin New York ş ehrindeki Liberty (Özgürlük) adası üzerinde, in ş a edildi ğ i 1886 yılından bu yana Amerika'nın simgesi olan anıtsal heykeli ve gözlem kulesidir. Dünyanın en tanınan abidelerinden biridir.

6 Nisan 2013 Math Midway At Momath MoMath(New York) Nisan 2013 Matematik Müzesi küçük bir müze olarak ba ş lamı ş ve Math Midway programları sayesinde 22 milyon dolarlık bir bütçeyi yönetmektedir.

7 Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013

8 + MoMath(New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013

9 + Central Park (New York) Nisan 2013 Amerika Birle ş ik Devletleri'nin New York ş ehri Manhattan ilçesinde yer alan büyük umumi kentsel bir parktır. Yıllık ortalama 25 milyon ziyaretçisiyle Central Park, Birle ş ik Amerika'da en çok ziyaret edilen kent parkıdır.

10 + Apple Store (New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013 Apple’ın 5 th Avaneu’daki görülmesi gereken dükkanıdır.

11 + Math Midway At Momath Nisan 2013 Dünya çapında zincirleri olan tema parklardan bir tanesi. Safari tema parkı ve Sky Screamer New Jerey’de bulunmaktadır.

12 + Coloumbia Üniversitesi (New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013 New York eyaletinin en eski, Amerika'nın ise 5. eski üniversitesidir. Amerika Birle ş ik Devletleri kurulmadan önce kurulan 9 üniversiteden biridir.

13 + Birle ş mi ş Milletler (New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan ülkenin temsilcilikleri bulundu ğ u Birle ş mi ş Milletler Örgütü’nün yönetim binasıdır.

14 + Empire State Binası (New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013 Dünya'nın en yüksek binası olan Chrysler Building'in,bu unvanını elinden almı ş tır. Yapımı 1932 yılında bitmi ş tir. Dünya'da da tek ba ş ına yükselen en yüksek üçüncü yapıdır.

15 + Metropolitan Müzesi(New York) Nisan 2013 Math Midway At Momath Nisan 2013 Dünyanın en büyük ve en önemli müzelerinden bir tanesidir. Manhattan, New York City'deki Central Park'ın yanında yer alan müze, The Cloisters adı verilen orta ça ğ sanatını barındıran bölümü bünyesinde bulundurur.

16


"MATH MIDWAY AT MOMATH. + MATH MIDWAY AT MOMATH + Times Square (New York) New York City''nin büyük kan dola ş ımını sa ğ lamak için manhattan''da kesi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları